Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Anyukák milyen könnyen elkészí...

Anyukák milyen könnyen elkészíthető húsokat ismertek? Második szülinapot tartunk szerdán jol jönne néhány ötlet!?

Figyelt kérdés
Füstölt sajtos csirkére, francia salátával ,amire gondoltam. De valami más ötletetnek nagyon örülnék! Előre is Köszi!

2014. márc. 17. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Hawai csirkemell ,

Sült csirke comb csak pácolni kell és sütőbe tenni.

nekem most nagy kedvecem lett az áll rántott csirke vagy pulykamell.

A húst csikokra vágom : Majd baconbe tekerem,hagyományos modon panérolom. Tepsire teszem és sütőbe megsütöm.

Furán hangzik ,de bacon ad annyi zsiradékot ,hogy nem lesz száraz. és nem kell locsogatni olajjal.

2014. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

baconbe tekert sült csirkemáj

[link]

2014. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 KisEmbaerke válasza:
Menj fel a mindmegettem.HU-ra ott megtalálsz mindent. Pici falatokat csinálj édeset és sósat inkább több legyen az édes tudod milyenek a kicsik. És igen jó az a hús amit mondtál.Ha még tudok segítek.:DDDD
2014. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2014. márc. 17. 21:49
 5/6 doboszoli ***** válasza:

Apuka is szólhat?))

Használj sütőzacskót, szinte lehetetlen elrontani a kaját. Akármilyen húst befűszerezel, zacsiban betolod a sütőbe, sorsára hagyod, ha kész, a nép elé adod, és begyűjtöd az elismerő pillantásokat.

2014. márc. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Apuka! Jo ötlet!
2014. márc. 18. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!