Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék enni egy...

Nagyon szeretnék enni egy nagy tál borsós tésztát, de nincs itthon se borsó, se tészta. A boltok már zárva (vidék) Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 18:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Még sose hallottam ilyenről! Mi az?

MI van otthon? Egyél bármit, utána már nem nagyon fogod kívánni. Ha kismama vagy akkor menj át a szomszédba vagy keresztanyádhoz, s kérj kölcsön!

2009. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

ezt most így hogy érted?

borsó és tészta nélkül nem tudsz elérni borsóstészta ízt, ha erre célzol.

2009. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tésztát tudsz gyúrni lisztből és tojásból. Járd körbe a szomszédságot, hátha tud valaki kölcsönadni borsókonzervet vagy fagyasztott borsót. Akár még tésztát is szerezhetsz így.
2009. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
csak úgy ráöntöd? Vagy hogyan?
2009. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát azt, hogy szerintem ne egyél borsós tésztát.....
2009. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Csinàlj valami laktatot,,aztàn nem kivànod a borsos tésztàt.
2009. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát igen, kb megfőzöm a tésztát, ráöntöm a borsót, aztán még egy kis tejfölt, és kész is....:D nyamnyam...az a baj, hogy alig van itthon valami, és már tegnap óta kívánom...nem vagyok kismama, csak egy szerencsétlen egyetemista, akinek vizsgaidőszaka van...........:)
2009. dec. 17. 19:20
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi van otthon?
2009. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

No kérlek (lementem a konyhába szétnézni) van itthon:

1. száraz kifli

2. felvágott

3. sajt

4. pici tejföl

5. gabonapehely

6. bébikukorica

7. joghurt


Na, mármost a gabonapehely édes, és én most határozottan nem édeset kívánok, a joghurttal nem lakom jól, a többi meg úgy magában....a bébikukorica lehet már le is járt...

2009. dec. 17. 19:26
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

szárazkiflit kezté vágod, bekakod a mikróba 5-7 mp-re és megpuhul.

belerakod a tejfölt, ha van egy kis fokhagymát, sót, reszelt sajtot. megpiríthatod, de "nyersen" is nagyon jó!

liszt, tej, ásványvíz van? Akkor sós palacsinta!

Töltelék: Felolvasztod a sajtot, hozzákevered a tejfölt, hagymát,kis olajat, a kiflit felkockázod, megpirítod kicsit, belekevered. ha jó még a kukorica, akkor azt is belevagdosod. megtöltöd a palacsintát, de úgy hopgy mbehajtod a végeit.. bepanírozod, merakod a sütőbe és kész:) jó étvágyat!

2009. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!