Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tinik! Mit ettetek ma, így...

Tinik! Mit ettetek ma, így húsvétkor? (esetleg a tegnapit is leírhatjátok)

Figyelt kérdés

Én ettem reggelire egy szelet tortát, tízóraira 2 szelet sütit, ebédre egy szelet csirkemellet krumplival, uzsonnára meg még 2 sütit. JESSZUSOM, süteménymérgezést kapok..:D

15/L



2014. ápr. 21. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Jajj én is ettem eleget: BÁRÁNYT, vinetéskenyeret, bejglit, katitésztát :)

... șs mșg nincs vșge a napnak! Van-e sok locsolód?

2014. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
először is a reggelim egy tál műzli volt,aztán megettem kb. 1és fél csík zserbót , ezutan ettem egy szelet vajaskenyeret főtt tojással,sonkaval,majonézzel . Az ebédem 2 vékony szelet sültcsirkemell volt karikáskrumplival :D .Ezek után még ettem 3-4 db mini tejeskrémmel töltött tojást :D. asszem ennyi volt,és mindjárt hányok úgy teli vagyok .De estére megint megjön majd az étvágyam 14/l
2014. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apukám éttermes. Folyamatosan zabálok. Nem lesz ez igy jó. 14,5/L.
2014. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Álom, és rémálom egyben ez a Húsvét... :D még jó,hogy a napi sportadagom nem maradt el...

1.! Locsolókból sincs hiány..:D

2014. ápr. 21. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!