Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Poénból kaptam egy cukorrépát....

Poénból kaptam egy cukorrépát. Lehet belőle készíteni valami ehetőt? Szeretném az illetőnek "visszaadni" a viccét. (:

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Cukron kívül mást nem nagyon. :D
2009. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én valami jopofa dolgot faragnék bele és ugy andám vissza :)
2009. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D Köszi szépen :) Akkor azt hiszem, inkább faragni fogok, nem főzni :))
2009. dec. 28. 00:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Tényleg, szerintetek mit faragjak? :S
2009. dec. 28. 00:41
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha visszakarod adni a viccet,akkor főzd meg a répát.Pucold meg a héjától,szeleteld fel ( ha lehet valamilyen mintás késsel ).Tedd fel duplamennyiségű vízzel és főzd meg.A megfőtt répára tegyél tartármártást és vidd el neki szilveszterre salátaként.A levét,ami egy meglehetősen büdös és édes melasz,tennék egy kevés szeszt,és likőrként adnám oda az illetőnek.Igaz,hogy amíg főzöd,elég rossz illata van.Cukrod egyetlen répából még egy kanálnyi sem lesz.
2009. dec. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hogy mit faragj? férfi vagy nő az illető? ennek megfelelően. mennyire érti a poént - de ha ajándékba ilyet ad akkor tuti érti :)


hm ha nő akkor egy "férfitagot" :) h ilyet vagy ekkorát kívánok neked. ha férfi akkor is lehet ugyanezt :)


bocsi , de poénnak jo szerintem.

2009. dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy jó salátába valamilyen módon feldolgozva. Apám egyszer hozott egy db-ot a vasútról. Már nem emlékszem mi lett a sorsa.
2009. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez is ilyen vasúti példány lehet :D Igen, mondjuk valamilyen salátára gondoltam, köszönöm az ötletet, bár faragni egyszerűbb :D Majd kitalálom. Köszi a válaszokat :)
2009. dec. 29. 20:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Update: Másnap reggelre megrohadt :( Túl meleg volt a szobában :S :D
2010. jan. 3. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!