Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel helyettesithetem a...

Mivel helyettesithetem a kenyeret?

Figyelt kérdés
A rizstallérokat próbáltam, de nem igazán jön be...

2014. máj. 29. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
HOL akarod helyettesíteni?
2014. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szeretném teljesen kidobni az étrendemből
2014. máj. 29. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Abonett, esetleg?
2014. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hm... Az emberek többféleképpen csinálják. A párom rizst eszik helyette, van, aki zöldséget, van, aki magkenyeret (én is, de elsősorban nem a kenyér helyett)... Lehet egyszerűen csak olyan ételeket enni, amihez nem kell kenyér.

Könnyen megragadható útiételnek az egyebekhez nálam egyértelműen a magkenyér való, de az elszántak ezt is megoldják máshogy. Elég sokmindent lehet enni, ha az ember nem zárt ki túl sok ételcsoportot.

2014. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Semmi baj a kenyérrel. Csak divat egészségtelennek mondani.
2014. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

semmi baj vele, kár hogy itthon boltban nem kenyeret árulnak hanem valami vegyszeres lisztes sült vackot

jó kenyér nagyon kevés helyen kapható

2014. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Zsemlével.:))


Én csak a Jókenyér márkájú rozskenyeret eszem.

Az nem jó Neked?


Amúgy nem kell helyette semmit enni.

Én sokszor a vajat a sajtra vagy a felvágottra kenem, és úgy eszem mellé zöldséget, mártásokat, majonézt, tejtermékeket, stb.

2014. máj. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én rozs vagy magkenyeret eszek helyette, itthon sütöm, hétvégente elkészítem és adagokban lefagyasztok, legalább tudom, hogy mi van benne.

Szoktam még teljes kiőrlésű tortillát venni, és azt töltöm meg vagy tojáslepényt,ezt már csak pár szelet vékonyra csíkozott sonkával és paradicsommal töltöm meg, alufóliába feltekerem, és kész is.

2014. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Most a szezonja a lecsópaprikának, megtöltöd vmi körözöttszerűvel, kockára vagdalt sonka, virsli majonézzel, stb, szendvics helyett úton is jó.
2014. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!