Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Paradicsomlé + savanyú káposzt...

Paradicsomlé + savanyú káposzta milyen eredményeket hozhat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
F@sni akakrsz?:D
2009. dec. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pl szabolcsi töltött káposztát - azt paradicsomlével engedik föl, úgy főzik meg a töltikéket
2009. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy paradicsomos káposzta. :) Szerintem nem gond.
2009. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A paradicsomos káposztát nem savanyúkáposztából főzik!Szerintem nem lesz jó,mert a két íz nem passzol össze-
2009. dec. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elkészítheted, én is ettem már ilyet (a töltött káposztát öntötték fel közepesen híg paradicsomszósszal), szokatlan volt az íze, de finom! Egy ismerősünk a sima paradicsomos káposztát is csak savanyúkáposztával készíti. Vannak olyan területek az országban, ahol ez szinte kötelező párosítás!
2009. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyomorégést hozhat, mint eredmény:)
2009. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zalában a savanyu káposztát paradicsomosan készitik. Ott találkoztam először ezzel a variációval. Füstölt hust tesnek bele. Állithatom, hogy egészen finom!
2009. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem akarok főzni csak tegnap ittam 1pohár paradicsomlét és mellé ettem savanyúkáposztát., de nem egyszerre, külön-külön :)
2009. dec. 31. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!