Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A citromos víz akkor is...

Marika43 kérdése:

A citromos víz akkor is használ-e, és van -e olyan egészséges, ha Olympos citromléből van készítve, vagy csak akkor van hatása, ha citromból készül?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazán jelentős hatása nincs sehogy se.
2014. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hatást vársz a citromlétől? Vitamin tartalmán kívül semmi értékes nincs benne. :D
2014. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az igazán szót ismered-e, kedves harmadik?


Igazán jelentős hatása nincs.


Próbáld meg újra!

2014. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rendben megpróbálom. A lúgosító hatású szóösszetételt ismered? Akkor te is ugorj neki még1x légy oly kedves!
2014. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak nem érted a lényeget. Lehet, hogy lúgosító hatású, de ez nem jelentős, nem fontos. Te például rendszeresen fogyasztod? Ha nem, pedig ennyire pozitív és jelentős hatással bír, akkor miért nem?
2014. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos? Sztem azért elég jelentős hatással bír ha olyan sok helyen javasolják a fogyasztását okoska. Nem rendszeresen csak most is az van előttem egy janás üvegben, citromos víz. :D
2014. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Az Olympos nem látott túl sok citromot... Én nem használnám soha, semmire. Nem olyan drága a citrom, hogy ne lehessen megvenni, nem luxuscikk. Én minden nap citromos vizet iszom, már csak azért is, mert a vizet önmagában nem szeretem fogyasztani, viszont cukrozott löttyöket sem vagyok hajlandó magamhoz venni. Így kénytelen vagyok házilag ízesített vizet készíteni. A citrom remek megoldás erre. Frissítő, egészséges, vitamint tartalmaz. Természetesen a bio citromról lehet ezt elmondani, a vegyszerrel kezelt véleményem szerint emberi fogyasztásra alkalmatlan. Esetleg ha alaposan megmossuk, és levágjuk a héját, talán ehető... De csak ha nagyon muszáj.
2014. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sokat hallani, hogy pozitív hatásai vannak a citromos víznek, ha valódi citromból készül, de én biztosan nem innám kúraszerűen, eszem ágában sem lenne savban áztatni a fogzománcomat:)
2014. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyaltalan semmi baja nem lesz a fogadnak a citromosviztől...


Maximum ha magában iszod a citromlét :)

2019. febr. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!