Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed és a tapasztal...

Mi a véleményed és a tapasztalatod a Zepter - HomeArt - főzőedényekről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon drága

Zepter eladó voltam egy darabig,de csak pénzkidobás,ugyanilyen minőséget tudsz megvenni normál boltban,kevesebbért..

ezek azért ilyen drágák,mert nekem lejött 10%,a felettem levőnek 10%,meg a cég haszna,meg a kutyafüle haszna...

ami a zepternél kb félmillio,az boltban 80-100ezer...

2010. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a hozzászólónak, a Zepter drága, és nem éri meg!
2010. jan. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sehol nem veszel olyan minőséget mint a zepterben. Drága? Igen drága, de szerintem megéri
2010. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hallani én is hallottam róla de nem tudom milyen mert, nekem tuppervare edényeim és palacsinta sütőm van.Azok is kicsit drága de megéri mert jók.De egyébként mindenkinek a saját döntése ki mit szeret.
2010. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A Zepternek van minősége is? Mi vettünk egy bioptron lámpát és egy év útán el is romlott. A szervízben azt mondták 30 ezer forintért javítják meg. Apa szétszedtette és öt perc alatt megjavította...

Ő ellenezte a vásárlását, ezért összeírta nekünk hány forintból lehet egy ilyen 300 ezres ágyút összállítani.

Pontosan már nem emlékszem, de a tungsram izzóval:) együtt 10 alatt volt.


Ennyi pénzért inkább egy érzést vásárolsz, mint sem prémium terméket. Egy érzést: nekem van egy tökéletes bigyóm, amivel ráadásul boldog lehetsz.(Aztán ha elromlik egy év múlva akkor bukta)

NE HAGYD MAGAD ÁTVERNI, NE VEGYÉL ILYEN DRÁGÁN "EXTRA TERMÉKET", VAN OLCSÓBB ÉS JOBB IS

2010. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát a bioprton termékeket nem ismerem, de a fazekak a legjobbak amik léteznek
2010. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!