Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehetne beszerezni evőpálc...

Hol lehetne beszerezni evőpálcikákat nagyobb menyiségben boltban?

Figyelt kérdés
megmondom őszintén nem keresgettem még boltokban de nem is akarnék időt fordítani rá mert az időkeretem nem engedi meg.

2014. okt. 8. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
óóó, te szegény, elfoglalt lélek. egyébként a kínai piacokon/boltokban szerintem elég jók az esélyeid. de ha otthonra veszed, minek nagyobb mennyiségben venni? otthonra vehetsz olyat, amit el lehet mosogatni, és évekig használhatod...
2014. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát akkor, drága barátom, elmentek az ázsia centerbe mondjuk, és tuti, hogy nem fog gondot okozni, hogy akár 200 pár evőpálcikával térjetek haza.
2014. okt. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ezeöccá ***** válasza:
Tescóban vagy más nagyobb bevásárlóközpontban is biztosan akad, ott vettem már 10-es csomagolásban szolid, csiszolt bambuszból készült pálcikát, az a legjobban használható, nem csúszós a felülete, alaposan elmosva tisztán tartható és évekig használható. Pár száz forint lehetett kb. az ára egy 10-es csomagnak.
2014. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fővámtérnél van olyan csomag, amiben 100 pár van.
2014. okt. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!