Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Emlékszik valaki erre? Kiskoro...

Emlékszik valaki erre? Kiskoromban, úgy a 80as évek végén, a 90es évek elején létezett valamilyen por tejbegríz. Rózsaszín is volt, és talán zacskóban volt, és volt valami ember figura az elején. (Nem biztos, hogy jól emlékszem. )

Figyelt kérdés
Mi volt a neve? Esetleg gy képet nem tudok linkelni?
2010. jan. 28. 18:16
 1/7 anonim válasza:
100%
Én is keresek egy fajta tejbegríz félét amit gyerekkoromban ettem utoljára. Az akkor úgy nézett ki mint most a színes halkaja. Hülye hasonlat de tényleg olyan volt. Viszont én sem tudom a nevét. Sajna
2010. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet egyről beszélünk :)
2010. jan. 28. 18:29
 3/7 anonim válasza:
Biztos. Azt hiszem jugo termék volt.
2010. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezt a fajta tejbegrízport ismerem csak:


[link]

2010. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, biztos, hogy nem ez volt, de azért köszönöm :)
2010. jan. 29. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen! Akkor kezdtem önálló életet és ez volt az egyetlen dolog, amit egy bérelt lakásban a lakbér kifizetése után meg bírtam főzni magamnak 1 db nyeles serpenyőben,mivel ez és egy kávéfőző voltak az összes konyhafelszereléseim. Ez: dobozban volt mint a maci kávé,olyan hengeres papírdoboz, és ugyanúgy záródott.Volt valami rózsaszín meg talán vaníliás is,azt hiszem. Nem emlékszem úgy,hogy túl finom lett volna.Talán már nem gyártják.Biztos magyar cucc volt.
2010. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy 1984-ben kiadott szakácskönyv hátulján találtam egy ilyet. Unikor (ez gondolom a márkája) tejbegríz por,az,amit reklámoznak epres. Én nem emlékszem erre,mert akkor még gondolat sem voltam. :)

A dobozza henger alakú,karton,fehér tetővel. És van még rajta egy tányér tejbegríz.

Kerestem képet róla,de sehol nem találok. Nem tudom,erre gondoltál-e,de hátha :)

Talán barna dobozos felül pedig van egy sárga sáv,ide van írva az,hogy tejbegríz por eper ízzel.

Nem sok,elég kusza is,de nincs itt sajna több.

A reklámban egy csíkos pólós kisfiú eszi a tejbegrízt egy etetőszékben és az van mellé írva hogy : Gyermekek kedvenc csemegéje az Unikorn tejbegrízpor.

Na,ezt jól leírtam,de úgy gondolom ha esetleg ez az,akkor hátha valamiből ráismersz.

2012. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!