Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egészségtelen már?

Szerintetek ez egészségtelen már?

Figyelt kérdés
Ha megettem egy zacskó gumicukrot és utána kb 1-2 órával megmértem a vércukromat és 6,9 volt, akkor az egészségtelen? Néztem neten, hogy a mérést igazából hat óta étkezés nélküli idő után kell csinálni és 6,1 alatt kell lennie. Evés utáni ilyen ingadozás mennyire keltsen bennem idegességet??

2015. máj. 1. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted? Ha 1-2 órával mérted, pedig 6 után kellene és valamivel több? Miért kéne aggódnod, ha abszolút nem akkor méred, ahogy kell?

Masszív cukorevés után nem tudom, miért csodálkozol, ha magas, nyilván az.

2015. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6.9 az bakfitty! Amúgy érdekes, hogy 4 óránkénti étkezést javasolnak, a vércukorszint mérése előtt meg 6 óráig nem evést.
2015. máj. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!