Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mennyiért szoktátok venni...

Ti mennyiért szoktátok venni a McDonald's-ban a chickenburgert/csibeburgert?

Figyelt kérdés
Korábban eddig mindig kis kruplival 400 Ft-ért szoktam venni. Az ára valahol magában is 250-300 körül mozgott, ha jól emlékszem. Ma a városban egy másik mekibe mentem és 470!!!!! Ft-ot fizettem egy chickenburgerért. Ez hogyan lehetséges hogy két egy városban lévő meki között ekkora különbség legyen árban Vagy azalatt a kis idő alatt ennyire felvitték volna? Kicsit érdekes.
2015. máj. 21. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Jézus Mária, a rendőrség mit mondott?
2015. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt nálunk 290ft a Csibeburger.

400ft-ért csibeburgert és kis krumplit kapsz, menüben üdítővel meg 500ft.

De van a McChicken burger is az magában 860ft.

Az más mint a Csibeburger és árban is több.


De néhány étteremnél árban is van eltérés, pl. a Balatonnál lévő éttermek is drágábbak és néhány BP-i étterem is többe kerül mint máshol.

2015. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én azt értem, hogy a Balatonnál vagy épp Budapesten drágább, de egy vidéki városban két meki között ekkora különbség legyen. Még vissza is kérdeztem, miután láttam a blokkot, mert tényleg ezt szoktam enni, a párszázas ajánlatban. Csak megkérdeztem, hogy hátha máshol is ennyi. De akkor a hamburger és sajtburgernek is ennyinek kellene lennie, mivel egy árban voltak mindig is.
2015. máj. 21. 21:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!