Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tegyek melegszendvicsbe?

Mit tegyek melegszendvicsbe?

Figyelt kérdés
es sütöben csinaljam vagy melegszendvics sütöben melyik a jobb?. Mondjatok akarmit minden van itthon csak nem tudom eldönteni melyiket rakjam bele :)

2015. okt. 4. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Sütőben én jobban szeretem :) Pl.:

- mozzarella, parmezán, olajbogyó, paradicsom, bazsalikomlevél, olívaolaj és mikor kész, frissen rukkola

- feta sajt, olajbogyó, lilahagyma, kaliforniai paprika joghurtöntet

- fokhagyma, gomba, rozmaring, gruyere sajt

- kecskesajt, füge, apróra vágott dió

- camembert vagy brie sajt, alma vagy körteszeletek, méz

2015. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

én melegszendvics sütőben jobban szeretem.

vaj,sajt,csirkemell sonka a kedvencem. a tetejére meg kecsap,majonéz,mustár.

a sütőben szendvicskrémeset szoktam sütni(a tetején hagymával és sajttal). a hamburgeres melegszendvics krém a kedvencem,de házilag is jókat lehet csinálni

melegszendvics sütőben csináltam már ,hogy kenyér közé raktam roston sült csirkemellet és előre elkészített tükörtojást+sajtot.

nagyon finom volt

egyszer csináltam sütőben olyat,hogy vajas kenyérre raktam csirkemell sonkát,arra szeleteltem fel banánt,aminek a tetejére sajtot reszeltem. nagyon finom volt,ahogy az édes keveredett a sóssal.(bár a család furán nézett rám)

igazából bármit tehetsz a szendvicsekbe amik otthon vannak! zöldségek közül a salátát és az uborkát ne tedd bele sütés előtt, de paradicsomot,hagymát lehet sütni is,nem tapasztaltam kellemetlen utóízt ezeknél

2015. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi kiprobaltam nagyon Jo
2015. okt. 4. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Számomra a lapka sajt, sonka/párizsi, paradicsom esetleg uborka jelenti a házi melegszendvicset. Sima szendvicset szoktam turbózni, de a melegszenyát csak így.
2015. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!