Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Most milyen gyümölcs szezon...

Most milyen gyümölcs szezon van, mit lehet kapni a boltba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 05:22
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Itt felénk banán, narancs, ananész , kiwi
2010. márc. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon is termő gyümölcsökre gondolsz, akkor alma. Érdemes hazait venni, és olyat, aminek most van az ideje. A Starking alma sztem nagyon finom.
2010. márc. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Amióta csatlakoztunk az EU-hoz, bármilyen gyümölcs kapható. Jelenleg csak valóban almát kapni, ami talán magyar. Rengeteg epret találsz az üzletekben, de a nagyobb bevásárló központokban az összes létező gyümölcs megvehető. Persze az íze meg sem közelíti a finom magyar gyümölcsökét.
2010. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

gyümölcsszezon??? még csak most fakadnak ki a gyümölcsfák rügyei, hogy lenne gyümölcsszezon?!

amúgy tényleg alma, vagy a mű gyümölcs a hiperből, abból viszont a teljes gyümölcspaletta.

2010. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Úristen, itt csak az utolsónak van némi sütnivalója.


Milyen gyümölcsszezon van most? Semmilyen. Lassan eper lesz, de még az is legalább 1 hónap.

Azért mert lehet venni boltban az nem azt jelenti, hogy szezonja van.

Vagy gondoljátok, hogy az almát most szedték le?

Még a banánt is legalább 1 hónapja leszedték Amerikában csak zölden.

2010. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A szuper és hipermárketek rengeteg műanyag gyümölcsöt árulnak, de egyiket sem most szedték le a fáról.

MOstmár bármit lehet venni, csak kérdés, hogy mennyire egészséges.

Szőlőtől a málnáig mindent lehet kapni jó pénzért!

2010. márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
SEmmilyen gyümölcsnek nincsen szezonja, almán kívül. Mi kistermelőtől vesszük. Tegnap ismerős boltostól kaptam két szem epret kóstolóban. NEm hiszitek el, de semmi de semmi ízt nem éreztem, még vízízt sem. Megengedhetném magamnak télen az epret szőlőt de MINEK???????????? Nem fogom mérgezni magam szeméttel. Alma, aztán annyi ilyenkor.
2010. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szezonja semminek nincs. Ha szerencséd van akkor találsz magyar almát, esetleg körtét a boltokban. De tény mindent lehet kapni, csak pénztárca kérdése. De ízről ne beszéljünk, az nincsen ezeknek a gyümölcsöknek. Pont ezért teszek el mély hűtve epret-málnát-ribizlit-szőlőt nyáron, hogy legalább egy normális gyümölcslevest tudjak ilyenkor is csinálni.
2010. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! ha már a szezon kifejezésen morfondírozunk,talán még a citrusfélék szezonját lehetne említeni,mondjuk a hazai eper megjelenéséig.én már alig várom, meg a májusi ropogós cseresznyét:-))
2010. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Házi joghurtot készítek,és szertnék bele valami finom gyümölcsöt,azért kérdeztem hogy melyiknek van a most a szezonja:)Almát,és babapiskótát és édes fűszereket rakok bele.
2010. márc. 24. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!