Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik hogy egy adag csőben...

Létezik hogy egy adag csőben sült zöldségek (zöldségek, tejföl és sajt a tetején) 500-700 kcal legyen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
kezdjük ott hogy az nem csőben sült hanem tejfölös sajtos zöldség.... ugyanis a csőben sült azt jelenti hogy besamellel van befedve.... de egyébként létethet, ez függ a sajt tejföl zsírosságától a zöldségek fajtájától a mennyiségtől....IGEN LÉTEZHET!
2010. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves elsö: a "csöben sült" csak annyi jelent hogy "sütöben átsütött", tehát a besamel nem szükséges...


A kérdésre meg: a zöldségféléknek általában nagyon kevés a kalóriatartalma, és ha nem úszik a tejfölben meg sajtban, akkor igen, ilyen kevés a kalóraitartalma.


200 g vegyes zöldség 130 kcal,

100 g tejföl(12%-os) 137 kcal,

100 g ejföl (20%-os) 207 kcal

100 g sajt 300 kcal


Tehát attól függöen, hogy mennyi zöldséget, tejfölt, sajtot használsz fel, tényleg kevés kalóriája van - mint általában a legtöbb zöldségételnek.

2010. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem én készítettem! :D Egyébként kiszámolnám.. Az az igazság hogy anya rendelte, és csak a tetején van valmilyen krém (lehet hogy basemel, de így ránézésre tejfölnek néztem mert basemel-t még életemben nem láttam!) és azon nagyon vékonyan reszelt sajt.
2010. márc. 25. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább sok a 700 kalória egy adag zöldséges cuccnak, mert egy adagra nem tesznek egy dl tejfölt plusz

10 dk sajtot, főleg az ételszállítósok.ha fél kg. zöldséget számolunk az is csak max 250 kalória.az a kis kenőcs rajta, hát nem tudom mennyi lehet.

de ha jól néz ki és ízlik, ne foglalkozz a kalóriákkal

fogyaszd egészséggel.

2010. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!