Mi az iFlow?

Figyelt kérdés
Valaki már ivott? Milyen? Mert a hivatalos oldalán elégé dicsérik h egyből bulizni akarsz meg minden jólesz, ilyenek. Mint egy drog reklám :D

2016. febr. 26. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Haverral rendeltünk nemrég pár darabot. Ízre ok, a hatás elég fura, bizsergett az egész testünk tőle. 990 Ft-ért elég drága, és gyanítom, hogy nem valami egészséges :D
2016. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Lol... Ha megnézed az összetételét, tulajdonképpen egy edzés előtti pörgető, aminek tasakja 300Ft.
2016. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lol, igaza van a második válaszolónak :D


Ezek vannak benne:

Beta-Alanine 1500 mg

L-Arginine 1000 mg

AKG 500 mg

Taurine 1000 mg

Ginzeng 360 mg

Citrulin-malát 800 mg

BCAA 2:1:1 arányban 500 mg

Creatine 500 mg

Koffein 200 mg

L-Tyrosine 100 mg

Niacin (B3 vit.) 40 mg


Hát érdekes, hogy ilyen 'party italként' árulják, ez full olyan, mint egy edzés előtti készítmény. Mint pl. ez: [link] vagy [link]

2016. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítésként még annyi, hogy ezek az edzés előtti pörgetők sem érnek semmit koffein nélkül. Tulajdonképpen itt a jó nagy adag koffein miatt durransz el, emelkedik a pulzus, nő a vérnyomás, és ezért bizsereg a bőröd és lesz hirtelen mehetnéked.
2016. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma ittam egyett. Fú. Megittam semmi nem volt, egy óra múlva erős hányinger, gyomor fájás. Később elkezdtem röhögni konkrétan mindenen, haverok fogtak vissza, hogy nyugodjak le, mert mindenen röhögtem. Aztán utána eléggé ingerlékeny lettem, elég jól feltudtak húzni bármivel. Az utolsó pedig végtagjaim bizserektek, ami nagyon furcsa érzés volt. :D Eddig naponta 2 energiaitalt megittam, de ez akkor is oda vágott rendesen. Egyébkánt ízre multivitaminos. Nekem annyira nem ízlett.
2016. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ahogy a többiek előttem leírtam+mellé még kiesik a szived is tőle.Nagyon rosszul voltam tőle.


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_..

2016. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!