Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez hány kcal lehet körülbelül?

Ez hány kcal lehet körülbelül?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nagyon sok ilyen kérdés van,de én megköszönném, ha válaszolnátok rá,mert diétázok, csak ma egy kicsit megcsúsztam,mert anyukám hozott sütit.

Reggeli: egy szendvics(avokádós,sajtos,pulykapárizsis,paradicsomos teljes kiőrlésú kenyérből) itt annyit tudok segíteni,hogy megnéztem,hogy egy szelet kenyérben 44 kcal van

Ebéd: daragaluska leves,fokhagymás sertés apró, paradicsomos káposzta

Vacsora:update1 parajos-tejszínes pulykacsíkok szélesmetélt tésztával(megnéztem 432 kcal)

És itt csúsztam meg a sütikkel,amiket anyukám hozott cukrászdából. Megettem kb.12-t, vegyesen csokis és lekváros, de elég kicsik, és ezekn kívül nem ettem ma már semmit.



2016. márc. 7. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudni, ezek nem mèrtèkegysègek .
2016. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, mert ideges leszel, inkább felejtsd el a tegnapi napot és folytasd a diétádat normálisan, mint eddig.

Néha ki lehet rúgni a hámból...

2016. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!