Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki csak ritkán eszik húst,...

Aki csak ritkán eszik húst, az mit eszik?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pl leveseket, főzeléket tócsnival, vagy bundás kenyérrel, tükör tojással, tésztaféléket, és még rengeteg mást. :-)
2016. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
leves, főzelék, rántott zöldség, zöldséges tésztát, gombás lasagne :D
2016. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenfélét
2016. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: hús helyett rántott sajt/karfiol/gomba/cukkini/brokkoli, zöldséges fasirtok, nagy a választék húsmentes ételekben.
2016. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
zöldségféléket, ezekböl készült ételeket mindeféle formában
2016. márc. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Személy szerint jobbára tojást, zöldséget, olajos magvakat.

Ez rengetegféle ételt jelent...

Zöldségfasírtok (már ez óriási változatosság), millió más zöldséges étel, sütik (ebédem egyik fogása mostanság piskótatorta. kemény dolgokra kényszerít a szálkásítás, de nem panaszkodom :D), madártej (bár vagy 4 éve nem csináltam. kéne), bonbonok, levesek... Annyi lehetőség van.


Gyerekkoromban tésztaételek is gyakran voltak s persze főzelékek, az valamiért mostanában nem.


Van, aki kenyeret is eszik, van, aki gabonákat (köleskrém körözöttes ízesítésben, az mennyire jó). Túró- és normál gombóc, kalácsok és miegyebek.

Még a vegán, sőt a nyersvegán konyha is olyan változatos, a sima vega az végtelen...

2016. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vegán vagyok. Nagyjából a következőket sokan váltogatni hétköznapokra: tészta paradicsomos-zöldséges szósszal, krumplis egytál (rakott/ paprikás), rizs és zöldségfasírt, édes főétel (pl gombóc), főzelék (főleg hüvelyesekből), nagyon tartalmas leves és olajos magok, extra saláta. De még ezerféle dolgot lehet enni, a húspótlóktól a nyers gyümölcsökön át a csirákig.

Reggelire zabkása, palacsinta, pirítós zöldséggel, smoothie. Vacsira ami épp akad, sült zöldség, szendvics, maradék. Mindezt teljesen állatmentesen.

2016. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!