Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet pocky-t venni...

Hol lehet pocky-t venni Magyarországban?

Figyelt kérdés
A pocky egy Japán édesség kinézetre olyan mint a ropi csak hogy a pocky csokiba van mártva (nagyjából leírtam bocsánat ha szerintetek máshogy néz ki xd )

2016. ápr. 5. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Húgom és én a British Store nevezetű boltban szoktuk vásárolni (Győrben). Nagyon finom, csak az ára húzos. :)
2016. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Kínai piacon, néha a Tescoban Sparban, kisebb boltokban, sok helyen van csak meg kell találni :D
2016. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2016. ápr. 5. 19:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Müllerben
2016. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Azt hallottam egy japánban élő youtuber lánytól, aki sokat utazik a világban, hogy a japánon kívül árusított pockynak egyáltalán nincs pocky íze. Csokisat kaphatsz, vagy ha nagyon szerencsés vagy akkor epreset. Szerintem megérné rendelni a netről, hogy az igazit kipróbáld, több ízben. Illetve, ha mindegy, akkor a youtubon van egy csomó homemade pocky recept.
2016. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ebay-en nemrég én is néztem van csokis,epres,banános,oreós,matcha-s (zöldtea por) és szerintem még más is,kb 1000 forintba kerül mindegyik
2016. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Eredeti pocky-t nem tudom, de az Ázsia centerben lehet kapni utánzatot sokféle ízben (epres, fehér csokis, narancsos, csokis, van olyan ami még ilyen kandírozott gyümibe is bele van forgatva, és így ropog :D )

Az ára sem húzós, 170-200 ft, és nagyon finom. :)

2016. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alastorsprincess válasza:
100%
Lehet hogy már nem aktuális a kérdés de a pandafood.hu-ról lehet rendelni pockyt. Még az ára sem olyan vészes.
2020. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Pesten a chinacentedben fillérekért van minden féle
2023. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!