Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Esküvői tortát Budapesten...

Esküvői tortát Budapesten honnan éri meg leginkább? Kinek honnan volt, vagy honnan lesz?

Figyelt kérdés

Főleg a minőség a lényeg! Olyan esküvői tortát szeretnénk ami nem émelyítően édes/ és vagy margarinkocka ízű. Van-e olyan hely, ahol kép alapján is készítenek tortákat, valamint vállalják a kiszállítást?


Nektek mi jött be/ mi jön be?


Ízekben mit ajánlanátok egy nyári esküvőre, egy könnyed menüsorhoz?


Mindenkinek köszi előre is ;)



2016. ápr. 18. 15:59
 1/7 anonim válasza:
89%

Szia! Mi szemügy elé vettük első sorban, hogy hány gyerek lesz, és ki mennyire nem szereti/vagy szereti az édességet! Mikor eldőlt a megfelelő arány, úgy kalkuláltunk az ízekkel. Mint minden gyerek, szereti a csokoládé tortát, (persze felnőtt is) de volt közte pl svéd csokoládé torta is,trüffel torta, ami már nem annyira édeskés. E mellett persze könnyebb joghurtos eper, citrom..stb.. a legjobb egy nyári meleg napra. Mi nem kerestünk cukrászdát, mert ezt saját kezűleg meg oldottam, cukrász vagyok, tehát "elvárás" volt férjem részéről, hogy az ott olyan legyen, amilyet mi szeretnénk, és nem csak hasonló. A miénk 6 emeletes volt, és 4 szóló torta volt az esküvői torta mellé, mind különböző ízvilágú. Én is egyébként fotó alapján dolgoztam.

Persze alapanyag függő is is, hogy melyik helyen mivel dolgoznak, de érdemes olyan helyet keresni, kérdezősködni, ahol margarin helyett vajjal készül a sütemény.

www.vanilin.hu oldalt ajánlanám így ismeretlenül, mert vannak szép torták amik közül válogatni lehet. A kiszállítást nem tudom, hogy vállalják-e de egy próbát megér! :)

[link]

Remélem segítettem! :D

2016. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendes vagy köszi :) minden segítség jól jön
2016. ápr. 18. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Budapest 12. kerületből a Dini cukrászdából rendeltük.


Kinézetre egyszerűbb tortát választottunk, pozitív csalódás volt.


Ízre tudtuk, hogy nagyon finom, 3 szintes volt: trüffelkrém, gyümölcsös túró, joghurtos málna.


A III. kerületbe kiszállították.


2012-ben volt az esküvőnk, így konkrét árakat nem írnék, viszont arányaiban az egyik legolcsóbb volt.

2016. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Esküvőm ugyan még jó sokáig nem lesz, de több szülinapra is már tökéletesen bevált a Cake Shop. Nagyon magas minőségű alapanyagokból dolgoznak annak megfelelő árakon (mérettől függetlenül kb. 650-800Ft/szelet).


A diótortájuk elég híres és istenien finom, de náluk még akár csak átlagosat sem ettem, minden nagyon finom.

2016. ápr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megnézem őket :)

2016. ápr. 19. 09:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesóméknak is a Daubnerből lett rendelve, gyönyörű volt és nagyon finom is. Mi a Prestonból rendeltünk, tény, hogy nagyon drága, de cserébe egy műremeket alkotnak, személyre szabottan, és nagyon fincsi is a torta.
2016. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi ez is jól hangzik!
2016. ápr. 21. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!