Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nincs mit enni se pénz se...

Nincs mit enni se pénz se semmi, mit csináljak?

Figyelt kérdés

16/l

Nagyon éhes vagyok nincs itthon semmi kaja és még pénz sincs.... gyakran szokott így lenni de sajnos a szuleim nem tanulnak belőle és mikor mondjuk hogy ehesek vagyunk még nekik ál feljebb


2016. jún. 9. 14:15
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még liszt sincs. Se cukor se semmi , nem tudom mit csináljak a szüleinket nem érdekli nekik van cigi 😠
2016. jún. 9. 14:17
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Ha nincs se pénzed se semmi, akkor mit mondjunk, főzzél kőlevest? Sorold fel, ami van, ne azt, ami nincs.
2016. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Családsegítő , rokonok tudják ? Jó ismerősök barátok mit lépnek erre ?
2016. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mikor még általánosba jártam ott kaptam tizorait és azt ettem legalább... de mióta nem azóta rosszabb a helyzet. A nyári szünet is kőkemény lesz
2016. jún. 9. 14:37
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Menj el dolgozni és lesz pénzed amiből eltartod magad.Nem értem amúgy miért lettem lepontozva, ha leírná, hogy mi van otthon esetleg tudnánk segíteni, hogy azokbol, milyen ehető dolgot tud csinálni...
2016. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Az önkormányzatok kötelesek a gyermekvédelmi törvény értelmében élelemmel ellátást biztosítani ( 1997 évi XXXI.es ) . Fel kell keresni értelmes és hasonló helyzetben lévő emberekkel a hivatalt . Munkát nem könnyű szerezni senkinek , ez hasznos segítség . Nincs semmi otthon azért írta . A kárörvendezés pedig nem jó tanácsadás .
2016. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Leírta, hogy nincs otthon semmi, még liszt és cukor se, a semmiből semmit nem lehet csinálni.
2016. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszülő, rokon nincs a közelben?

Szomszéd, vagy barát szülei talán tudnának segíteni.

Én biztosan adnék enni a szomszédomnak, ha nem volna otthon semmije.

2016. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Éttermet nagy élelmiszer üzletet is megkeresnék , felesleg mindig képződik és elkérném .
2016. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Családsegítő központ

Hajléktalan szálló

Öregek napközi otthona

Bármelyik egyház (ha bekopogsz, hogy éhes vagy!)

egy szelet kenyeret, egy tányér levest valahol csak kaphatsz.


Ezen kívül, azt írod, gyakran szokott ilyen lenni! Hát akkor menj be a gyámügyi hivatalhoz, és kérj tőlük segítséget ahhoz, hogy ez a "gyakran nincs otthon semmi" a te életedben megszűnjön. A saját életükkel azt kezdenek amit akarnak, de ha rólad nem tudnak gondoskodni, akkor tégy annak érdekében, hogy legalább a saját további életed ne ilyen legyen!

2016. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!