Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A csokoládé (milka) meddig...

A csokoládé (milka) meddig bírja ki a hűtőben? Ki bír 4 napot úgy, hogy ugyanolyan legyen, mint amikor megvettem?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm !

2016. júl. 21. 01:00
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ne tedd hutobe mert meg kemenykedik! Esetleg meg feheredik a hidegtol! Tobbszor is jartam igy! Tedd egy huvos helyre vagy akar a szekrenyedben is tokeletesen olvadas nelkul is kibir akar meg 2-3 hetet is! :)
2016. júl. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát úgymond nem teljesen. Mert megkeményedik xy időre. Illetve kifehéredhet.
2016. júl. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én olyan boltból szoktam venni, ahol hűtőben tárolják. nincsen semmi baja, nem fehér. kifehéredni akkor szokott, amikor megolvad és utána újra visszahűl.

de azért én is inkább hűvös helyen tárolnám. nem hűtőben

2016. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! :)
2016. júl. 21. 08:09
 5/5 anonim válasza:
Nyugottan tedd be a hűtőbe :) én amikor megveszem mindig beteszem, majd 1 hét múlva megeszem. Igen megkeményedik a hidehben, de a kivevés után 5 percel már normál állapotú.
2016. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!