Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudtok mondani hízlaló mégis...

Tudtok mondani hízlaló mégis egézséges kajákat?

Figyelt kérdés
175cm vagyok 60kg genetikailag egész család full vékony bármit eszek 1-2kg meg is hízok rögtön vissza kerülök 60-ra. Multkor nyaralni voltunk 1hétig halálra ettem magam sütik, húsok, fagyi stb meghíztam 1.5kg-t 1hétel rá már ugyanannyi voltam mint előtte. Szal olyan kaja kéne ami keményen hízlal, de nem egézségtelen

2016. aug. 30. 11:58
 1/10 aperitif ***** válasza:

Az a baj a kérdéseddel, hogy a köztudatban az van, hogy ami hizlal, az nem egészséges, pont azért, mert hizlal.

Ha gyárilag ilyen vagy, akkor nincs mit tenni, el kell fogadni magadat ilyennek. Magam is 47 kiló voltam 30 éven keresztül, függetlenül attól, hogy mit ettem, 7 franciakrémes után is ennyi, meg 4 napi koplalás után is. Ma már, 60 évesen, és 60 kilósan visszasírom azt az időt :)

2016. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Andizsuzsi ***** válasza:
32%
Minden étel hízlal, ami a napi kalóriaszükségleted fölött van. Miért akarsz hízni? Ha genetikailag vékonyak vagytok, akkor neked ez a megfelelő testsúly, miért akarsz hájasodni? Izmosodj!
2016. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért akarok hízni, hogy izmosodhatjak. Jelenleg hiába gyúrnék egyszerűen nincs zsír amiből izom lehetne:D
2016. aug. 30. 13:51
 4/10 anonim ***** válasza:
avokádó
2016. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nerobol ,primabolán, ha nagyon szeretnél izmot.de ezek nem egészségesek.
2016. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jav.: primobolan
2016. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem gyógyszerre gondoltam:D
2016. aug. 30. 18:34
 8/10 Andizsuzsi ***** válasza:

A zsírból soha nem lesz izom, és fordítva: az izomból sem lesz soha zsír. Ez biokémiai lehetetlenség.

Tömegelj. És olvass! Pl itt:


[link]

2016. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Igazából bármi hízlal, ha sokat eszel belőle, és rendszeresen még a brokkoli is...

Egyél többe egészséges kajákat. Az se árt, ha súlyzózól mellé.

2016. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
anyit zabálok full zsíros husoktol elkezdve mindent, hogy ép hogy nem hányom ki annyit eszek mégse hízok 1 kg-t se
2016. aug. 31. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!