Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csomagoljak magamnak...

Mit csomagoljak magamnak reggelire?

Figyelt kérdés

Reggelente korán kell kelnem, és olyankor még nincs étvágyam, tehát a suliba csomagolni szoktam magamnak szendvicset, de azt már nagyon meguntam, és újítani szeretnék.

Mit javasoltok, mi az, amit sütés-főzés nélkül (max. mikróban melegítéssel) el tudok magamnak max. 15 perc alatt készíteni, és viszonylag diétás, tehát semmiképpen nem édesség?

Itthon nincs sokmindenünk; kenyér,szalámik, vaj, margarin, sonka, kígyóuborka, alma, kockasajt, májkrém, meg ilyen alap-féle dolgok.

Olyan kéne, ami nem szendvics. Mit tudtok javasolni?



2016. okt. 23. 22:59
 1/4 Saveka válasza:
Ha nahgyon érdekel akkór ha tudsz csinálni akkór tojás rántottát nagyon gyorsan készen van!
2016. okt. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

joghurt + müzli


zabkása


keménytojás


salátá


sonkatekercs

2016. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Zabkása: nyersen + joghurt /pár gyümölcsdarab esetleg/ fahéj..kakaópor, méz, cukor.. én sima joghurttal szoktam.

meg lehet szokni és egészséges!

Virsli + hotdog kifli..?:)

2016. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Instant zabpehely v reggelizőkása

Dióval, kókusszal, fagyasztott gyümölccsel, friss gyümölcsel stb

2016. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!