Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nespresso kapszulás kávéfőző...

Nespresso kapszulás kávéfőző tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet (elsősorban a Pixie modellt néztem ki) és arra lennék kíváncsi hogy akinek ilyen Nespresso kapszulás kávéfőzője van, az mennyire elégedett vele és milyen kávét főz? Tényleg olyan isteni, mint ahogyan beharangozzák?

2016. okt. 25. 06:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem az új reklám miatt akarod megvenni? :)
2016. okt. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem -nem! :) 3 éve szeretnék kapszulás kávéfőzőt, azóta gyűjtöm a tapasztalatokat, hogy melyik a legjobb (Nescafe dolce gusto, tschibo, nespresso, philips, stb.) és most jutottam el addig, hogy az idén karácsonyra megajándékoznám magunkat....Amiket véleményeket eddig hallotam, a Nespresso a legjobb, csak elég drága bele a kapszula. De ha tényleg annyira finom, akkor esküszöm nem fogom sajnálni rá a pénzt! Semmi más szenvedélyünk nincs (se a Páromnak se nekem), viszont nagy kávérajongók vagyunk :)
2016. okt. 25. 07:24
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem a Nespresso a legjobb, csak annak a legjobb a marketingje. Nem véletlenül túlárazott termék.


Nekem Tchibo van, Nespresso volt. Azért csak volt, mert nem annyira jó, mint amilyen drága, odaadtam valakinek, aki örült neki.


A Tchibo nagyon megbízható, a kávék finomak, még a koffeinmentes is. Ha nem látod, hogy melyik cég gépein főzik le a kávédat, nem tudod megkülönböztetni őket.

A cég vevőpolitikája korrekt, példásnak mondható.


Csak nem volt kedvem a magyar félcelebek fizuját is kitermelni a reklámköltségben a Nes.-nél ;)

2016. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Nekem Dolce Gusto van. Elégedett vagyok vele. Nyilván nem olyan vele a kávé, mint egy kávégéppel. Szóval ha valaki nagy kávérajongó, akkor nem ajánlom. Ez végül is instant kávé. Nem fog tejhabot csinálni, stb.

Szóval szerintem csak olyanoknak való, mint én, aki ritkán iszik kávét, és csak az íze miatt. Vagy olyannak, aki egyébként is instant kávét inna.

Ha pl. capuccinot akarok inni, akkor nem is próbálkozom a kapszulákkal, hanem iszom egyet egy igazi kávézóban.

A különböző márkás gépek között szerintem nincs igazán különbség, a technika ugyanaz. És az ismertebb márkáknak a kapszuláik is kb. ugyanolyan minőségűek.

2016. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Őszintén szólva nekem nagyon nem jött be, a munkahelyemen volt, annyit és olyan ízűt ihattunk, amilyet akartunk, a vaníliás kivételével kb az összes keserű volt, hogy tejjel is alig tudtuk meginni. Persze vaníliás csak hébe hóba termett, mert mindenki azt itta, ha volt, de persze a többinek is el kellett fogynia. Szóval én maradok a jól bevált Douwe Egberts Omnia Classic-nál és az otthoni presszógépnél. Persze kicsit időigényesebb, mert "ürítsd ki, mosd el, tölts fel, préseld le, tedd fel a vizet...", de nekem ennyit megér, hogy élvezhető kávét igyak. Ha meg nem presszófőző, akkor már a párnás kávéfőző, abban a Tschibo volt a nyerő.
2016. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
4-es vagyok ismét: a Tchibo gépem egy gombnyomással capuccinót és tökéletes, réteges lattét is készít.
2016. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A 4-es én vagyok :)
2016. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Az állam én vagyok!
2016. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy megosztottátok a tapasztalataitokat!
2016. okt. 25. 11:29
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Az ilyen gépek pont nem kávérajongóknak valók hanem olyanoknak akik ritkán isznak és a silány minőséggel is megelégszenek.


Egyetlen minőségi márka, kávéforgalmazó sem gyárt kapszulákat, csak a kommersz alsó középkategóriás tschibo, stb.


A minőségi kávé élvezőinek alapvető a darálós kávégép, amelybe valódi, válogatott minőségű és kíván pörköltségű szemes kávé kerül.


Az ilyen kapszulás-olcsókávés-ízfokozós-tejporos-cukros szörnyek azoknak valók akik ritkán kávéznak és szeretik a műtermékeket.

2016. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!