Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy kókuszos...

Szerintetek egy kókuszos szaloncukorbak KÖRÜLBELÜL hány kalória lehet?

Figyelt kérdés
Igazából nem fogyózom, mert elég vékony vagyok, csak egészségesen táplálkozom, edzek és igyekszem egész évben megtartani a jelenlegi alakomat. De most a mamám hozott egy nagy adag kókuszos szaloncukrot és jó lenne tudni, hogy egy darabban kb mennyi van, hogy ha esetleg eszek is belőle, akkor se essek át a ló túloldalára. :)

2016. nov. 13. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 db 55 kcal, ch 7 g, zsír 3 g
2016. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Jó, hogy ezt a hülyeséget csinálod, mert a stressz, hogy nehogy 0,0001 kalóriával többet egyél, mint ajánlott, úgyis lefogyaszt...
2016. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Valóban nagyon egészséges a kókuszos szaloncukor.
2016. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első, köszi a választ! :)


A harmadiknak pedig üzenem, hogy nyilván pont azért tettem fel a kérdést, mert máskor szinte soha nem eszek ilyen édességeket és néha belefér szerintem, de ugyanakkor szeretem tudni, hogy miből mennyi az, ami még nem túl sok. Egyébként sosem voltam kövér, sőt. 41-43 kg voltam mindig is.

2016. nov. 14. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!