Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek diétához jó ez a...

Szerintetek diétához jó ez a zabkeksz recept? Illetve hány darabot fogyaszthatok belőle alacsony zsírtartalmú 2 dl tejjel reggelire?

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 4. 18:28
 1/4 A kérdező kommentje:
A kakaót elhagynám belőle :)
2016. dec. 4. 18:30
 2/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérésem lenne. Picit eltér a témától. Csirkemellet serpenyőben olívaolajon vagy kókuszzsírban egészséges diétás megoldás?
2016. dec. 4. 18:32
 3/4 A kérdező kommentje:
kérdésem*
2016. dec. 4. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Diétafüggő, az enyémbe ilyen szénhidrátbombák nem férnek, de sokakéba igen.

Annyit ehetsz, amennyi mellé kihozol egy eléggé tápanyagdús napot kalóriadeficittel.

Ha elég aktív vagy és csak reggel eszel, lehet 4000 kcal-os reggelid is. Neked kell kitapasztalnod, megtervezned, hogy nálad hogy jó, mennyire laktat...etc.


A kókuszzsír jó a csirkéhez, a tipikus olívaolajban levő hasznos anyagok egy részének nem jó a hőkezelés, de attól még nem lesz rossz, csak olyan, mint forró vízbe tenni a mézet, elpazarolsz hasznos anyagokat. Legalábbis így hallottam már párszor, sosem kutattam utána, nem szeretem az olívát.

2016. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!