Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másnaposan...

Miért van az, hogy másnaposan csomószor egészségtelen kajákat kíván az ember? Vagy csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
hamburger, zacskós leves, pizza, sültkrumpli stb, leginkább ilyeneket ennék másnaposan, egy egészséges salátára vagy grillezett csirkemellre véletlenül se gondolok. miért van ez így?

2017. jan. 21. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
mert suna másnaposan neked van erőd kedved főzőcskézni? :D de most komolyan.
2017. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én soha nem gondolok egészséges kajákra, és aznaposan, másnaposan meg semmilyen naposan is ezeket a szemeteket enném :(
2017. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Mert néha lusták vagyunk azért. Amúgy gondolok én egészséges dolgokra akkor is, ha lusta vagyok, csak épp senki nem fogja kihozni nekem mert nincs a közelben olyan hely, ahonnét ilyesmit tudnék rendelni, pizzát meg társait meg igen. Mondjuk ilyen esetekre még az ázsiai rizs+zöldség doboz elég jó megoldás.
2017. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Ez emberfüggő. Nem szoktam másnapos lenni, de amikor még kezdőként az voltam, akkor én semmire nem gondoltam és durvább esetekben az ásványvizet is kihánytam még másnap is... Hamar tanultam belőle s most már normálisan alkoholizálok :)

Salátát szinte soha, csirkemellet vagy más sovány húst pedig soha nem eszem, az én egészséges életmódom ezektől elég távol áll. Nagyon ritkán kívánok mást, mint amit tipikusan eszem, az alkoholizálásom erre végképp nem hat.

Hogy te miért változol, azt nem tudhatom.

2017. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Másnaposan örül az ember, ha él, nemhogy kajára gondol... Én pl. csak este vagyok képes olyankor enni, akkor is valami levesfélét.
2017. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!