Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Reggel 8-tól este 8-ig dolgozo...

Reggel 8-tól este 8-ig dolgozom minden nap megállás nélkül,400 Ft-os órabérért, mit tudok enni a munkahelyemen, pénzem meg nem sok kajára, időm meg nem sok, hogy szendvicset pakoljak vagy főzzek?

Figyelt kérdés

Valaki hasnló helyzetben? Hogy oldja meg?

van rá 5 percem általában, de a banánt, almát és croisont már meguntam


2010. máj. 31. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizess be kajarendelős cégekhez előre. Napi 700-800 Ft-ért már lehet kaját rendelni, és némelyik nem is rossz. Ezt csak melegíteni kell.
2010. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az első még nem dolgozott soron, ugye? oda nemigen lehet kaját rendelni ;)a kérdező meg, ha jól sejtem, soron dolgozik ;) azaz van kettő 10 perces és kettő 20 perces szünete, ami alatt el kell jutni az ebédlőig, pisilni kell menni kajálni és vissza a sorra, ha késel egy percet leordítják a fejed....


Javaslatom a kis szünetekben: továbbra is gyümölcs, nagyon persze a banánon, almán kívül esetleg sárgabarack vagy répa vagy szilva (minden nem nagyon pucolandó vagy előre pucolható nem túl lédús gyümi, ezeket a pihenőben állva is meg lehet enni


a 20 perces szünetekben: szendvicsek vagy péksütemény - szendvicsekben a melóhely hőmérsékletétől függően vagy ha van hűtő, akkor mehet majonéz, tojás, párizsi, sonkafélék, túrókrém, körözött... ha nincs hűtő vagy meleg van, akkor vaj és szalámi, sajt, persze mindkét esetben mehet paradicsom, uborka, hagyma, paprika (mindenképp kicsit lédúsabb zöldség, hogy könnyebben csússzon) - vékony kenyereket csinálj, azt könnyebb harapni.


vagy vigyél hidegen is ehető dolgokat -rántott hús -ezt akár szendvicsbe is teheted vagy ecetes krumplisaláta -


az első szünetre vihetsz joghurtot, akkor is ha nincs hűtési lehetőség (lehetőleg ivójoghurtot szintén az állva fogyasztás miatt, ha nincs lehetőséged leülni vagy vihetsz valami gyümölcsturmixot saját készítésűt (előtte otthon próbáld ki, hogy bírja-e a gyomrod)


a szünetek közbenre szőlőcukor vagy cukorka a zsebedbesetre, ha leesik a vércukrod

2010. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel nyolctól este nyolcig 400 FT-os órabérért és van öt perced a kajára? (Még ha többször öt perc is) Tudom nem válasz a kérdésre, de jól van ez így??
2010. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már több gyárban dolgoztam,és ez bizony így van. öt perc.
2010. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16:18 isten hozott a való világban..és ráadásul bruttó 400, ha jól gondolom :S
2010. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen valami salta félére szavaznék, majonézes krumpli/virsli, francia saláta, sonka tekercs, kaszinó tojás, vagy valami tészta féle pl sajtos-tejfölös, milánói, gombás-tejfölös stb
2010. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
majonézes,meg tojásos dolgok szerintem a nyári melegben megromlanának hamar
2010. jún. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!