Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagybani piacon magánszemélyké...

Nagybani piacon magánszemélyként is vásárolhatok?

Figyelt kérdés
Hol a legolcsóbb a zöldség, gyümölcs budapesten?
2018. máj. 31. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a fenébe ne, csak épp sok esetben nem tudsz kis tételben vásárolni... lévén, hogy okkal van a nevében, hogy "nagyban"-i. :)


Nem tudom hol olcsóbb, nem vagyok pesti, de gondolom eget rengető különbség nem lehet, pár ft, úgyhogy ha az üzemanyagot is nézed, akkor a legközelebbi lehet a legjobb választás.

Meg szerintem éppen mit hol adnak kicsit olcsóbban.

2018. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ott nincs kilózás. Tehát ott meg kell venned egy láda krumplit, egy zsák hagymát stb. Ha ládás terméket akarsz venni, akkor kell csereláda, vagy át kell öntened valamibe, ha nem eldobható ládában/dobozban van. És érdemes valami gurulós kis kocsit vinni, ha nem akarsz sokat cipekedni.

[link]


Ha sokat akarsz vásárolni, akkor érdemes a nagybanira menni, mert sokkal olcsóbb bármelyik üzletnél. Ott közvetlenül a termelőtől tudsz vásárolni. Ha kis mennyiséget akarsz venni, akkor szinte bármelyik piacra kimehetsz, vagy a csarnokokban is vásárolhatsz.

Azt viszont nehéz kitalálni, hogy hol a legolcsóbb. És az se biztos, hogyha valahol valami olcsó, akkor más is az.

2018. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Persze, de tényleg meg kell vegyél 1 rekresz/zsák stb árut, nincs kilózás meg válogatás.
2018. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!