Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok dohányboltban...

Ti szoktatok dohányboltban üdítőt/energiaitalt stb vásárolni?

Figyelt kérdés
Szerintetek olcsóbb ott megvenni mint egy kisboltban? Mert azt hallottam valamelyik jóval olcsóbb de nem egy áron dolgoznak

2019. márc. 21. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt már üdítőt vetem mert nagyon szomjas voltam így kbb250ft egy fél literes tea
2019. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Persze. Ott szoktam venni, mert ott van a hűtőben errefelé. Amúgy van ahol olcsóbb - van ahol drágább.., ez helyenként különböző.
2019. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán, pont azért, mert errefelé sokkal drágább egy dohánybolt.


Csak ünnepnapokon megyek be néha, mert más nincs nyitva.

2019. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Egyszer kétszer voltam bent monster-ért. Volt hogy visszajártam, mert a dobozos pepsi 99Ft volt egy darabig.
2019. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk kb ugyanolyan arban van mint a boltba
2021. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is kb. egy árban vannak, meg is lepődtem ezen, sőt ahova járok dohányboltba, még olcsóbb is, mint egyes pékségekben.
2021. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szoktam, mert a falunkban ott a legolcsóbb a Hell (210 Ft).
2023. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szomszéd városban van 2 dohánybolt egymástól 100 méterre. Van olyan energiaital, ami 100 ft-tal drágább az egyikben..


Egyébként csak ha nagyon muszáj, akkor megyek be olyan helyekre, mert fideszesek ált. vmi bunkó agyhalott fiatal eladóval.

2023. okt. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!