Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel tudom apróra darálni a...

Mivel tudom apróra darálni a csirkenyakat?

Figyelt kérdés
Igazából kisállatnak kéne nagyon apróra darálni. Csak nem tudom mivel lehetne ezt kivitelezni. Van valakinek ötlete? Pl. hogy milyen darálóval, vagy bármit szívesen fogadok. Köszi előre is!
2010. júl. 9. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

kisállatnak? :-o pontosan, mit is akarsz vele kezdeni?


csontot nem tudsz nagyon darálni, legfeljebb ipari darálóval...

2010. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Tedd bele egy zacskóba, hogy ne fröcsögjön, és egészen egyszerűen kalapáccsal péppé lehet verni. Macskának adtam így régebben.
2010. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én régen (tacskóm volt) úgy főztem rengeteg csirkenyakból a húslevest, hogy sz@rrá főztem. Olyan porhanyós volt, hogy én is megtudtam volna rágni a csontot. Azt nem írtad, hogy nyersen akarod-e odaadni, vagy főzve. Ha nyersen, akkor valóban az a megoldás, hogy szétvered kalapáccsal.Csontos háztartási géppel nem lehet ledarálni, marad a szétverés.
2010. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Ez a szétverős zacskós megoldás tényleg jó! Esküszöm nem jutott eszembe, köszi, hogy írtátok!
2010. júl. 9. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!