Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért nem lehet már bejglit...

Miért nem lehet már bejglit kapni a Lidl-ben?

Figyelt kérdés

Az akciós újságban az van, hogy 12.17. csütörtöktől - 12.24. csütörtökig. Ma (23-án) már nem volt.

[link]

Ez máshol is így van, vagy csak ott nem volt, ahova én járok?



2020. dec. 23. 22:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem szabad az utolsó pillanatra hagyni. Az akciós termékek hamar elfogyhatnak.
2020. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Mert elfogyott.
2020. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Az akció sosem azt jelenti, hogy a lejártáig folyamatosan hozzák, hanem hogy vagy addig, vagy a készlet erejéig tart. Itt ennyi volt. Gondolhattál volna rá hogy erősen szezonális dolgot nem utolsó pillanatban akarsz megvenni.


Még akkor sem, ha bizonyos okos válaszolók itt állítják, hogy ha halasztgatod, akkor biztos frissebb lesz. (Nem lesz. Ugyan azt kapod, csak a polcon áll tovább.)

2020. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Elfogyott. Így jártál.
2020. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Múlt vasárnap vettem, abból még van, de mi az, hogy elfogyott? Ott helyben sütik. Vagy elfogyott a mák, a dió vagy a gesztenye, és nem is lehet már beszerezni? Esetleg a kálium-szorbát, ami még van benne?
2020. dec. 23. 22:23
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Amíg a készlet tart.


Berendeltek a mélyhűtött áruból X mennyiséget. Elfogyott.

Ez nem olyan, hogy akkor majd Lengyelországból vagy Romániából azonnal indul a kamion, hogy a last minute Juliskáknak is jusson még beigli 24-én... :-D :-D

2020. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Ott sütik meg a gyárból jött, összeállított cuccot. Nem ott kezdik el gyúrni. Másrészt még ha ott is gyúrják, igen, lehet hogy elfogy az alapanyag. Ezen mi olyan furcsa?

Eskü, full élhetetlen emberek vannak itt az oldalon. Egy csaj most kapott majdnem szívinfarktust a macsaka rovatban, mert a bezárt lakásában 20 percre elbújt a macskája. Vannak bajok.

2020. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Te tényleg azt hiszed, hogy ott állnak a kis lidl-pékek a sütödében, és keverik a diót-mákot a beiglibe, gyúrják a tésztát, kenik tojással és sütik??? :-DDD
2020. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván berendeltek x mennyiségű alapanyagot hozzá és az fogyott el. Ez nem olyan hogy Mari néni kiszalad a piacra egy kosár tojásért mert elfogyott. Ha x mennyiségre terveztek rá, akkor nem fognak extra köröket futni a beszerzéssel, logisztikával, tervezéssel, csak mert elkapkodták.
2020. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Ja és arról én se vagyok meggyőződve, hogy ott sütik. Ha be volt csomagolva akkor kizárt. 10-es voltam.
2020. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!