Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha vásárolok és nem várom...

Ha vásárolok és nem várom meg, míg kijön a blokk, hanem otthagyom a kasszásnak, az bunkóság?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy otthagyom, mert lassan jön ki, és ezen szoktam gondolkodni, hogy ezzel neki okozok "plusz munkát" (ki kell dobnia, utána a szemetest kiürítenie, ha sokan otthagyják), vagy ez tök hülyeség, kodobja és kész, nincs ebben semmi? Bocs ha hülye kérdés, csak úgy eszembe jutott :D
2020. dec. 28. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én engem nem zavar ha néha kasszátok akkor ha olyan van kidobom meglepödök h nem kell?

De én elektronikai cikkeket értékesitek és néha vagyok kasszában igy nálam a garanviajegy elsödleges formátuma ez igy furi xs

2020. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne az? Nálunk egy csomó helyen eleve megkérdezik, hogy kérem-e a blokkot - és ha nem, ki se nyomtatják (ausztria)
2020. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azért írtam, hogy lehet hogy hülye a kérdésem.
2020. dec. 28. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor veszem el ha a visszajáróval együtt nyomja a kezembe (kelet-európa).
2020. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Célszerű elkérni és átfutni, vagy otthon akár tételesen megvizsgálni, a pénztáros is ember, előfordul, hogy esetenként többet üt be, mint amit elhoztunk. Ha nincs nyugtád, nem tudsz reklamálni sem.
2020. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
A többség otthagyja. Szerintem inkább az a fura, hogy én mindig megvárom a blokkot, mert el szoktam tenni, és a nap végén minden költést egy táblázatba írok. Kaptam már pár fura pillantást, amiért kértem a blokkot.
2020. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Én mindig megkérem a kasszást, hogy dobja ki a blokkomat.
2020. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomóan otthagyják a rakodóhelyen (futószalag végén, ahova az árut lökik tovább, hogy tudd pakolni, nem tudom mi a hivatalos neve). Engem kifejezetten zavar. Ha nekem nem kell a blokk, akkor is elviszem, maximum kidobom a kukába utána.


Valaki írta, hogy külföldön megkérdezik. Szerintem ez nálunk nem opció, mert a blokknyomtató automatikusan nyomtatja a blokkot valós időben, nyilván nem véletlenül, mert az alapján fogsz tudni reklamálni, ha valami nem stimmel. Ha nem kérnél és véletlenül duplán húznának le valamit, akkor nem lenne kézzelfogható bizonyítékod.

2020. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként a blokkot is egyazegyben, megszüntethető mert szimpa papírpazarlás, és ma már mindent elektronikusan intéznek.
2020. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!