Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Észrevettétek, hogy mióta...

Észrevettétek, hogy mióta korlátozva van, hogy mennyi ember mehet be a boltokba, azóta kevesebben vannak? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy azért vannak kevesebben, mert a többi kint vár. Pl szombaton délután 2kor voltam auchanban. Be lehetett menni, nem volt semmi gond. Bent viszont nagyon kevés ember volt. Hogy lehet ez, az emberek inkább online rendelnek, vagy hova tűnt a szokásos tömeg? Én azt hittem, hogy minden bolt előtt sor lesz, mert nem fognak beengedni csak bizonyos mennyiségű embert, erre se sor nincs, se tömeg. Én örülök ennek, csak nem értem hova lettek az emberek?
2021. ápr. 12. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akik csak lézengeni mentek az üzletekbe, azok most inkább otthon maradnak.
2021. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem használják "családi program"-ra a vásárlást. És talán tudatosabbak is. Egy héten egyszerre mindent megvesznek, nem ugranak be 3 kifliért, üveg kóláért.
2021. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok ember inkább ritkábban megy boltba, de több árut vesz. Ma a sparba beszélgettem az egyik pénztárossal, ő mondta, hogy két polcnyi árut pakolt ki, fél óra múlva visszament és tök üres volt az egész, elvitték azonnal.
2021. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleve megijedtek, hogy majd kosárért is sorba kell állni, és így jobban meggondolják a napi boltbajárást.


Felénk is (Buda, kertvárosi rész) a bev.kocsik nagy része kint pihen a tartóban. Pedig csak kocsival lehet bemenni.

2021. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Őszintén én megijedtem, hogy mi lesz, azt hittem minden bolt előtt sorba kell majd állni, erre sehol semmi ilyesmi.
2021. ápr. 12. 19:28
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Persze mert sokaknak nincs miből vásárolni.Se munka ,se segély.
2021. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 de én ezt csak most vettem észre, mióta korlátozás van, 1 hete kb. Előtte nem.
2021. ápr. 12. 19:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, láthatóan kevesebben vannak a parkoló autók is. Még 1x sem kellett sorban állni az üzlet előtt.
2021. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagy alapterületű boltokba rengeteg ember befér. Én egy Intersparban dolgozok, ahol a vezető elmondása alapján csak a karácsonyt megelőző időszakban szoktak többen lenni a megengedett létszámnál. De a helyi Lidl nagyon kicsi, mikor ott voltam, épp csak be tudtam menni. Vasárnap egy bevásárlóközpontban azt tapasztaltam, hogy a "női" üzletekbe férfiak nem mennek be, pl bizsuboltokba és drogériákba. Az egyik cipőbolt előtt viszont masszívan állt a sor, akárhányszor arra mentem. Száz szónak is egy a vége, Glamour napokhoz képest nem voltak sokan, egyébként meg nem látok semmilyen létszám változást az elmúlt évhez képest, csak másabbak a vásárlási szokások.
2021. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is most jövök a tescoból, rajtam kívül 1 ember volt. Ilyet se láttam még :D
2021. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!