Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Érdekelnek a Penny Market...

Érdekelnek a Penny Market által meghirdetett állások. Mennyire kell ezen a munkahelyen acélbetétes cipőt/bakancsot hordani munkaidőben? Mennyire követelik meg a vezetők?

Figyelt kérdés
Voltam ortopéd vizsgálaton és nem javasolt az acélbetétes cipő hodása. Ezért merül fel ez a kérdés.

2021. ápr. 19. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Miért kellene acél betétes bakancs a Pennyinél ?
2021. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Pennyben dolgozom, igaz csak diákként, de azt tudom, hogy kell hordaniuk a cipőt, szerintem nem opcionális.
2021. ápr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

#1: mert ha a lábadra zuhan a raklapról 5 láda bor, akkor az acélbetét megvéd az esetleges lábfejtöréstől.


Kell hordani acélbetétes bakancsot. Nálunk a raktárban kötelező, de én az üzletekben is látom a dolgozók lábán, szóval gondolom, ott is az.

2021. ápr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgoztam még itt, de szerintem Pennyben is kell. Egy ismerős dolgozott sparban, ott kötelező volt. Szóval, a pennyben is nagy eséllyel az.
2021. ápr. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Marhaság,a parizertől nem törik el a dolgos lába, ha a bor rekeszestül borul akkor ott nem csak a láb sérül .

Nálunk sima cipőben dolgoznak,persze manapság már a munkavédelmi cipők is divatosak .

2021. ápr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szia! Pl Mivel raklapokat húzgálsz majd kézi raklap emelővel “békával” azért kell. De munkavédelmi szabályzatban benne van amúgy, hogy milyen munkakörökben milyen munkavédelmi eszközöket kötelező használni. Ha csak parizelt kéne egy üzletben pakolni természetesen nem kellene.De sokkal több rétű ez a munkakör mint kivülröl naivan látja sok ember. Ha viszont szakorvosi igazolást viszel akkor azt elfogadják de ha munkahelyi balesetben megsérülsz nem fogsz kapni 100% táppénzt.
2021. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkavédelmi cipo hasznalata kotelezo. Szabalyszerint nelkule nem dolgozhatsz.
2021. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Kötelező használni igen, elég kellemetlen ha sportcipőben véletlen ráhúzod a lábadra a békát vagy borul a raklap. Egyébként orvosi igazolással lehet könnyített, műanyag betétes munkavédelmi cipőd.
2021. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!