Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ahol ti éltek mikor nyit ki...

Ahol ti éltek mikor nyit ki az élelmiszerbolt, és szerinted mikor kellene nyisson?

Figyelt kérdés
Ahol mi lakunk reggel 8-tól van nyitva, de a tej, a kenyér van hogy csak 9 óra felé jön meg. Olykor van még előző napi. A kedvenc árucikkem egyébként a szárazkolbász. Részemről szívesen venném, ha a bolt még a hajnal előtt, sötétben kinyitna, így korán be lehetne vásárolni, nem akkor, amikor már hétágra süt a nap.

2021. máj. 25. 04:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%
Mindig nyitva van. Errefelé nem szokás pontban hatkor bevágni az ajtót a vásárlók előtt, és aki bújt, aki nem, lejárt a munkaidő. De ez itt Kanada.
2021. máj. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 L.. István ***** válasza:
100%
Hétköznap 5-kor, van amelyik 6-kor. Az előbbi most pl. pont jó, mert 6-ra megyek melózni és útközben tudok kaját venni. Este 18-ig ill. 19.30-ig vannak nyitva. Falu, BAZ.
2021. máj. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
50%

Aldi 8 kor nyit,Lidl meg 7 kor és kenyér és tej is van már nyitásra ,pék és hentes is nyitva van már 7 órakor .


Gondolom te valami Magyarországi faluban laksz ott szokás ez .

2021. máj. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 molnarmarcell21 ***** válasza:
94%

Budapesti vagyok, van nem túl messze éjjel-nappali is, a többi 6-kor nyit.


Hogy mikor lenne ideális? Igazából mindegy, előző nap meg tudom venni, ami kell, illetve nem halok bele abba a pár órába reggel, amit esetleg ki kell várni. Nyilván minél korábban nyit, annál komfortosabb, ha esetleg megébrednék éjjel 2-kor és megkívánnék egy tábla csokit.

De általában munka után vásárolok be, ezért majdnem mindig mindegy, felőlem nyithatnak délben is.

2021. máj. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
8-kor nyit minden élelmiszerüzlet. Megfelelő időpont
2021. máj. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
CBA: fél hét,kicsit messzebb a Lidl hét óra,szerintem ez teljesen jó így.
2021. máj. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
A pék már 5-kor nyitva van, a boltok 6-7 között nyitnak. De én olyankor még alszom, nem érint.
2021. máj. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk reggel 6-tól este 10-ig nyitva van, ez nagyon ideális.
2021. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Egy éjjel-nappalival szemben lakom. A környéken lévő közepes és nagy boltok vegyesen 7-21 és 6-22 óra közt vannak nyitva.


Kemény lenne, ha csak 9-től lehetne vásárolni :D

2021. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
49%
Gőzöm nincs, mert reggel nemigen szoktam boltba menni. Olyankor alszok, vagy épp a lefekvés határán vagyok. Inkább az zavar, hogy az itteni spaíaar csak este 8-ig van nyitva, a kisbolt is csak 9-ig. Legalább éjfélig igazán nyitva lehetnének, ill. 11-ig a jelenlegi helyzetnek megfelelően.
2021. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!