Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl Plus most ez hogy is...

Lidl Plus most ez hogy is működik?

Figyelt kérdés
Van most ezen a héten egy olyan kupon, hogy a Ballino pálcikás jégkrém csak 99 Ft. Na most ha használom a kupont az hány termékre vonatkozik? Az app-ban nem találom ezt az infót. Nem a készletet szeretném felvásárolni csak ha családdal megyünk akkor kap mindenki egyet (4) és kíváncsi lennék, hogy abból mind akciós lesz-e vagy csak egy.

2021. máj. 28. 22:00
 1/7 qkker1 ***** válasza:
76%

Csak egyre, és nézd meg alaposan, mert van , amikor csak a másodikra!


Amúgy, ha nem kettőt kell venni a kedvezményhez, akkor letöltöd mindenki telefonjára, és egyesével megveszitek.

2021. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyet... erre már csak azt tudom mondani, hogy át.aszás a köbön, nem kedvezmény.
2021. máj. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Múlt héten macskakajás kupon volt, végül nem váltottam be. A második darab volt jóval olcsóbb. Ezt úgy (kellett volna) értelmeznem, hogy ha veszek mondjuk 6 darabot, akkor abból 5 teljes áron van, és a hatodik csak az akciós? Vagy három teljes áron van és három darab az akciós?
2021. máj. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg kettessével kellene számolnia, tehát vehetsz sokat, csak páros számú legyen. Az át.aszás művészete örök.

A lényeg, minél többet vegyél és kész, pénztárt darálják nem tudod követni, aztán meg hoppolsz a végén.

2021. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Ohh, köszi. Amúgy tudom, hogy ez a kuponosdi egy nagy átb.szás, mondjuk macskakaja pont kell, de a többinél már résen vagyok.

A postaládámra ki van írva: nem kérek szórólapot

2021. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül 2 jégkrémet vettünk és mindegyik 99 Ft volt a blokkon. Így merem feltételezni, hogy akármennyit is veszek, az akciós lesz, ha érvényesítem a kupont.
2021. máj. 31. 12:13
 7/7 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
59%

Általában 99 darabig érvényes a Lidl Plus"-os akció és mindegyik termékre érvényes. Kivétel, amikor az árhoz oda van írva, hogy minden másodikra érvényes. Ekkor ha 4-et veszel, 2 db akciós, ha 5-öt, akkor is. Ha 80-at, akkor 40-re.

Van olyan kupon, ami 10-15% kedvezményt ad bizony értéket meghaladó vásárlás esetén. (5000 és 7000 Ft-tal találkoztam eddig.)


Valójában minden akció átverés, hiszen a marketing része, ahogy a polcrahelyezés, a reklám meg minden. Ilyen a világunk.

Azért egy-egy vásárlásnál több ezer Ft-ot is meg lehet a Lidl Plusszal spórolni, ha észnél vagyunk.

2022. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!