Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet ilyenkor mentát venni?

Hol lehet ilyenkor mentát venni?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen zacskós, előre csomagolt menta (mint bazsalikom pl), esetleg frisset milyen boltban lehet venni?

A most alatt nem hajnal 2-t értem, hanem így ősszel :D

köszi!



2021. szept. 23. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nagyobb piacokon, ahol van fűszernövényárus, illetve ínyencboltokban (pl. Culinaris) vagy közel-keleti, indiai, pakisztáni élelmiszerboltokban (Troya, Kohinoor Bazár, Szép Kis India).


Meg kis szerencsével a tagben említett boltokban is találsz, vagy a túlárazott cserepest, vagy lefóliázva tálcásan. De ha az előbb említett helyek valamelyike közel van hozzád, akkor ott jobban jársz.

2021. szept. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Àzsia bt
2021. szept. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Én is árulok 7 féle frissen vágott fűszert őstermelőként neten, és nem vagyok ezzel egyedül.

Nyilván a környékeden is van, aki termel, a helyi piacokon is szokott lenni.

Lestyánból most nem tudok eleget termelni, hihetetlen módon mindenkinek ez kell most. (???)

2021. szept. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem találsz a füszerek közt szárított mentát, vegyél mentateát, az ugyanaz!
2021. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2021. szept. 23. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!