Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ki és miért jár még Coop...

Ki és miért jár még Coop üzletbe? És egyáltalán, hogy nem ment még csődbe a Coop ezzel a színvonallal?

Figyelt kérdés
Minden jóval drágább mint máshol. A saját márkás termékeik bűn rosszak és persze azok is drágábbak mint a többi üzletlánc saját termékei. Alig van választék, pékáruk már délután nincsenek, kenyeret se nagyon találni már estefele. Akármelyik üzletükbe megyek feltűnik, hogy több az alkalmazott mint a vásárló, de a kasszánál mégsincs soha senki, ha igen akkor is iszonyat lassan megy neki a kasszázás. Legalább elmehetnének egy Aldiba, vagy Lidlbe megnézni, hogyan kell gyorsan kasszázni. Persze ekkora forgalom mellett érthető, hogy miért nem siet senki sehova. Csak nyugdíj közeli alkalmazottjaik vannak. Ez az új fekete design meg valami iszonyat gagyi. Távol álljon tőlem, hogy az Aldit vagy a Lidlt dícsérjem, de a Coop mégis fényévekre van lemaradva tőlük. Az se véletlen, hogy az előbbiek mindig tele vannak vásárlókkal a Coopba meg csak az jár aki eltévedt.

2021. nov. 3. 23:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem lölöé a coop?
2021. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 L.. István ***** válasza:
73%
Azért járok oda, mert itt két pár nm-es kisboltot leszámítva csak az van. Nem öregek, ismerek és tegezek minden eladót. Az árak sem vészesek szerintem, választék persze, hogy nagyobb a hiperekben. Nekem nincs bajom vele.
2021. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Hozzánk a Coop van a legközelebb, mégsem járok oda, mert minden termék 100-150 Ft-tal drágább, mint máshol, és nincs semmi kínálat. Egy 200 Ft-os energiaital volt, ami megérte az árát, hát erre nem megszüntetik? :D

Olyasmiért érdemes max bemenni, ami mindenhol ugyanannyiba kerül: újság. amúgy felőlem nyugodtan csődbe mehetnek, mocskos lehúzó banda.

2021. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

igen, a vidék tartja fenn őket gyakorlatilag, olyan faluhelyeken ahol csak az egy opció van. a múltban majdnem kis élelmiszerbolt coop-os lett.


1# én úgy tudom csak meg akarta venni de nem sikerült neki, de lehet régi az infóm

2021. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ugye a kormány folyton szidja a multikat az Aldit, Lidl-t Tesco-t, meg mindenféle különadókat vetnek ki rájuk, hogy ezzel hozzák előnybe a magyar de leginkább fidesz közeli üzletláncokat. Csak épp az ellenkezője történik, a magyar üzletláncok szépen elkényelmesedtek, versenyképességnek a közelében sincsenek és a végén a vásárló szívja meg, mert minden drágább lesz és még választék se lesz.
2021. nov. 3. 23:34
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A választ már röviden megkaptad, ha bővebben is érdekel a téma, akkor:


[link]


[link]


[link]

2021. nov. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért ugrok be havonta néhányszor, mert elfogadják a szép kártyát is. Ha tehetem inkább autóval átmegyek a Tescoba a szomszéd településre, vagy munka után benézek a Sparba.
2021. nov. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk falun kb itallerakatként működik. A sör választék nagyobb, mint egy átlagos méretű aldi, lidl, penny választéka, és a sör még gyakran olcsóbb is, mint előbbiekben.

Sok fiatal szerzi be a baráti, kiülős sörözéshez, vagy hétvégi bulihoz a sört helyben - főleg, ha nincs autója - na meg sok idősebb alkoholista is a napi betevőt.

2021. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 L.. István ***** válasza:
89%

#8: Na nálunk az dohánybolt. A presszó direkt félórával hamarabb zár tőle, hogy az ott berúgott "beindult" emberek ne menjenek át oda.


A Coopba főleg hentesárut venni járok, mindig szép van, nem drágább, mint a megyeszékhelyen és jó a Szép kártya.

2021. nov. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog miatt jártam be régen.

1 sütemény

2 csak itt kapni nálunk fornettit

Na mióta van egy normális cukrászdánk, hiába drágább inkább oda megyek. Coopba már max fornettiért 1 évben 2szer😂😂

Utálom én is. A dolgozók számomra a leg idegesítőbbek. Nálunk szinte mind valami vénasszony. Le se szarják hogy áll az ember a sütis pultnál mondjuk. Szép kényelmesen elvannak aztán majd odatalálnak. A kasszában állandóan a barinőkkel beszélgetés megy. Hiába van előttem 2 ember, tobbet várok mint máshol ha 10 van

2021. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!