Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mit érdemes Sparban venni?

Mit érdemes Sparban venni?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon drága bolt a Spar, de kaptam 20%-os kuponokat. Miket érdemes vásárolni onnan? Bármilyen áru érdekel.

2022. febr. 11. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, hogy mit erdemes? Hat amit megeszel, amibol fozni akarsz, stb stb.

Egyaltalan nem dragabb mar, mint barmelyik masik bolt szerintem, nyilvan mindenhol vannak olcsobb es dragabb termekek, ahogy itt is. Ok, talan a lidl-aldi picit olcsobb, de nem feltetlenul, attol fugg ott is, hogy miket veszel.

2022. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Bármit... de egy csomó dologra nem érvenyes a kupon.
2022. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha valóban értenél a spóroláshoz, tisztában lennél azzal, hogy marhaság ilyen kijelentést tenni, hogy egy üzletlánc drága, a másik meg olcsó. Az összes termékre vetítve a láncok között egyszámjegyű százalékos árkülönbség van, ha meg a Lidlt és Aldit az eltérő kínálatuk miatt nem számítod, ez bőven 5% alá zuhan.


Vedd azt, amire szükséged van és aminek tisztában vagy az árával más boltokban. Bemész és látni fogod, hogy az adott üzletben épp melyik van hasonló vagy jobb áron, amire érvényesíthető a kupon.

2022. febr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit én szoktam a kuponnal: mirelit szilvásgombóc és falafel (1000-1200 Ft), gyümölcs, ha érvényes rá. Sárga és piros címkésre nem érvényes. De vettem már vegán, cukormentes vaníliás desszertet is, amit eredeti áron nem vennék meg (mondjuk ilyet legutóbb már nem láttam, lehet, hogy már nem árulják).
2022. febr. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jó a választék mentes és egészséged termékekből. Cukormentes keksz, hajdija, kuszkusz, cukirmentes nápoliyk. Szóval ilyen reform termekek. Vagy a cornexi márka is ott van szintén egészséged témában. Én csak ezekért megyek sparba
2022. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4es és 5ös, köszönöm a válaszokat.

Többieknek: pl Penny-ben veszem mindig a pékárut és a Salty chipset mert finomak és nagyon jó árban vannak. Évek óta nem vettem Chio és Lays társait, mert túlárazottak. Plusz van 55ft-ért finom műzliszeletük vagy zabkása 99ért, ami szintén finom vagy 1kg zabpehely 200ft körül, ami más márkától 4-500ft... A Reálban felvágottat, hentesárut szoktam, mert vannak jó akciók, de pl a pékáru ott túlárazott és silány...

A Sparba kb sosem jártam, mert messze volt tőlünk, de most a munkahelyem miatt útba esik egy üzletük plusz kapunk folyamatosan a cégtől kuponokat. A kérdésemre példákat szerettem volna kapni, hogy pl a sajátmárkásak közül mi az, ami árban és minőségben is megéri, mert mint írtam, nem ismerem a Spart.

2022. febr. 12. 16:50
 7/10 scamdemic ***** válasza:
100%
Én 105 db-os C+D-vitamint vettem, 3600 Ft helyett 2880-ért, de puffasztott kölest is egyszer. Az nekem fél évig kitart.
2022. febr. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Saját márkás cuccokból az élelmiszerek szerintem jók. Mármint a spar. A s-budget már nem. Mosószert próbáltam, soha többé. Saját márkás zsebkendő, wc papír is jó minőségek.

Az árakat rád bízom, nem szoktam nagyon hasonlítgatni, ha valamit ebből szeretek akkor ezt veszem.

Cékla, gomba, ezeket kifejezetten szeretem a spar márkát. Mármint konzerv.

2022. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiírhattam volna most ezt a kérdést szóval tökéletesen értem. Nálunk pedig a házhozszállításuk bővült errefelé így most tervezek először rendelni onnan.

Érdekes amit az utolsó ír, a Budget is nem a Spar saját márkája?

Anyám vásárolt ott tizenix évvel ezelőtt és emlékszem, hogy amit ott ettem budget márkájú (akár tészta, felvágott, kechap, majonéz stb.), azok mind finomak voltak, ez maradt meg. De majd most újra kitapasztalom...

Illetve örülnék tapasztalatoknak általános élelmiszer témában... Én majd jövök megírom mi volt jó onnan ami saját márkás.:)

2022. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez pl.finom vagy nagyon édesítőszeres ízű?:

S-BUDGET MÁLNA ÍZŰ SZÉNSAVAS ásványvíz

Köszi ha valaki tudja! Hiába 89 Ft, egy kartonnal azért nem szeretnék kidobni. Elvileg a citromos majdnem tesztgyőztes, de ha ez nem jó,mi legyen helyette? Szörp vagy üdítő ami finom és jó árban van?

Ezen kívül mi best off onnan?

2022. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!