Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Pékségben mi volt ez reggel?...

Pékségben mi volt ez reggel? Nem engedtek bankkártyával fizetni?

Figyelt kérdés
kértem fél kg kenyeret és mondtam hogy kártyával fizetnék. Közölte az eladó csaj hogy már beütötte. Néztem rá nagy szemekkel, majd mondta hogy már készpénzesnek ütötte be rögtön, nem tudok készpénzzel fizetni. Kérdeztem hogy most mi lesz, sehogy sem lehet megoldani, mondta hogy nem, készpénzzel kell fizetnem, oldjam meg. Ilyen tényleg van. Még sosem találkoztam ilyennel. Sőt olyan is volt hogy készpénzzel fizettem volna, majd mondtam hogy kártyával fizetnék.
2022. febr. 22. 12:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom az lehet, hogy meghagyták neki, hogy egy bizonyos összeg alatt ne nagyon engedje a bankkártyás fizetést. Vagy egyszerűen annyira szerencsétlen, hogy nem tud sztornózni egy kenyeret.
2022. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Hát, sok helyen ki van írva, hogy ELŐRE szólj, ha kártyával fizetnél. Valszeg pont emiatt.
2022. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem mondtad neki, hogy sztornózza le?
2022. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
inkompetens elado. siman sztornozni kellett volna a keszpenzest
2022. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 L.. István ***** válasza:
70%
Pont így jártam én is a minap és pont pékségben, ott asszem a NAV volt a ludas, mert lecserélték a gépüket, de valami miatt nem tudták használni. Mondjuk ott előre szólt a csaj.
2022. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Sztornóznia kellett volna, és újra beütni.
2022. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"Miért nem mondtad neki, hogy sztornózza le?"


Mi az a lesztornozás? Amúgy nem volt nem kiírva hogy előre kell szólni.

2022. febr. 22. 13:32
 8/27 anonim ***** válasza:
69%

"Hát, sok helyen ki van írva, hogy ELŐRE szólj, ha kártyával fizetnél."

Ilyen sehol nincs.

2022. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell szólni előre, hogy kártyával akarsz fizetni, de azt tudomásul kell venni, hogy a bolt fizet a kártyás fizetés után és egy kenyér árába meg ez nem fér bele. Nem lenne nagy kunszt, ha a tárcádban lenne némi készpénz is. Ami ki szokott írva lenni, hogy szólj, ha ÁFA-s számlát kérsz.
2022. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
szokott lenni nálam készpénz de most éppen nem volt
2022. febr. 22. 17:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!