Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szoktál Coop abc-ben vásárolni...

Szoktál Coop abc-ben vásárolni? Mennyi időnként és miket?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 17:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Legfeljebb, ha az apokalipszis után csak egy Coop marad, ahol élelmet lehet szerezni. Akkor se biztos.
2022. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Max. pár havonta, akkor is csak olyankor, amikor már annyira fáradt vagyok, hogy nem bírok elvánszorogni a messzebb lévő Sparba. Az egyetlen dolog, amit szeretek ott venni, a fél literes lila-narancssárga energiaital. Minden sokkal drágább, mint máshol, nem értem, miért jár oda bárki is vásárolni. Főleg a nyuggerek, akinek még pénzük sincs.
2022. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta nem néztem be a coopba. Olyan 3 éve pár hónapig tanfolyamra jártam és csak a coop esett útba: akkor párszor vettem ott pékárut és mizo kávéitalt vagy gyümölcsöt.

Plusz olyan 10 éve vettem párszor egy kisüveges lekvárt (áfonyás és szamócás is - darabok is voltak benne), ami isteni volt, csak drága nagyon. Nem tudom lehet e még kapni, de talán azért beugranék, ha nagyon finom lekváros pirítóst kívánnék meg.

Fél éve nyitott egy coop a közelünkben, egyszer benéztem, de semmit nem tudtam venni: béna volt a választék és dráááága minden.

2022. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
En csak nyáron, mert a nyaralóhoz ahová járok az van legközelebb.
2022. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Soha semmit, annál már csak a Penny market szarabb de az legalább olcsó a gyatra minőség mellé.
2022. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem, soha!
2022. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Néha szoktam venni egy tálca sört, mert itt lehetett SZÉP-kártyáról fizetni az alkoholt is.

Már akkor is lehetett, amikor semmit nem lehetett volna hivatalosan erről fizetni, de alkoholt hivatalosan azóta se lehet máshol ezzel fizetni.

Ezen felül, a helyi coop nálunk olyan, mint egy ital lerakat. Aldi, Lidl, Penny elbújhat mellette, ami a sörfelhozatalt illeti. És még olcsóbb is gyakran.

2022. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Régen kénytelenek voltunk rendszeresen a Coop-ban vásárolni, hiszen bent a városban csak Coop boltok vannak főleg, a jobb, olcsóbb üzletek nagyon messze vannak tőlünk gyalog, a város szélén. Immár, hogy van jogsim és egy kis roncsom, könnyebb az élet, de ha csak ez-az kell a boltból, némi péksüti vagy ilyesmi, akkor most is a Coop-ba megyünk Főképp, hogy közvetlenül mellettünk van egy, csak kijövünk a lépcsőházból és már ott is vagyunk), egyébként ki nem állhatom, mivel nem restek kihasználni a belvárosi monopóliumot, és b*szott drága minden.


Utolsó: nálunk a Reál az, ami olyan, mint egy itallerakat, majdnem mindenki tálca sörökkel jön ki az ajtón. :) (A többi bolthoz képest egész olcsón árulják a jobbfajta alkoholos italokat.)

2022. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyimnál egy utcányira van a Coop is és egy kis ábécé is, hogyha csak valami kis dolog kell akkor az ábécébe szokott menni, viszont ott sok mindent nem lehet kapni, így van hogy a Coopba megy, ha olyan kell pl. szappan, zsebkendő, élsztő. Nagybevásárláshoz bemegy a városba.


Ahol mi laktunk régebben ott volt Coop, Aldi, Lidl, mind nagyon közel. Egyszer mentünk be a Coopba kíváncsiságból, amúgy mindig a Lidlbe.

2022. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Egyedül húst veszek onnan, mert jó áron van a csirkecomb, néha mást is, ha elfogy valami, de ez már ritka.
2022. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!