Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha a bevásárlóközpontban...

Árokpart kérdése:

Ha a bevásárlóközpontban teljesen véletlenül más kosarába tettem egy terméket, amit meg szerettem volna vásárolni, de csak itthon vettem észre, hogy nem is vettem amit szerettem volna az baj?

Figyelt kérdés
Úgy történt a dolog, hogy leállítottam egy fix helyre a bevásárló kocsit, hogy ne kelljen a tömegben szlalomoznom vele és amiket vásároltam, elfért a kezemben is, de az utolsó terméknél eltévesztettem a saját bevásárló kocsimat és másnak a kocsijába tettem bele amit vásároltam. Nem nagy értékről van szó 1 kg csirkecomb. Amikor az illető odaért a pénztárhoz és észrevette, hogy idegen dolog van a táskájában, akkor vajon van rá esély, hogy vizsgálódik, vizsgálatot kér, hogy ki tette bele vagy ilyenkor megteheti , hogy egyszerűen nem fizeti ki és az eladó visszateszi? Tudom, hogy hibáztam , de teljesen véletlen volt.Magyarán ugye nem követtem el ezzel nagy hibát és semmi gondom nem lehet belőle utólag ugye?
2022. jún. 4. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha észreveszik, visszaviszik. Ennyi.

Ha nem, akkor sült csirkecomb lesz valahol vacsorára.

2022. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es Köszönöm szépen!
2022. jún. 4. 22:16
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Rendőrségi feljelentés,előzetes,per,hosszú börtön évek..

Istenem

2022. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
De, nagy baj lehet. Leginkabb az, hogy a pszichiateredet eloveszik, hogy sz.rul allitotta be a paranoid kenyszerkepzeteidre adott gyogyszert es tovabbra is tuneteid vannak.
2022. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne köszönd! És ezentúl mindig nézz a hátad mögé! :)
2022. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ott kezdődik, hogy a vevő pakol a szalagra.

1 kg csirkecomb nem egy rágógumi, hogy nem veszi észre.

Ha nem akart csirkecombot, nem fogja kifizetni.

2022. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Legközelebb rakd teli mindenkinek a bevásárlókocsiját csirkecombokkal😁🍗🐔
2022. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

" vagy ilyenkor megteheti , hogy egyszerűen nem fizeti ki és az eladó visszateszi?"


Természetesen. Még akkor is megteheted, hogy mégsem kéred amikor már lecsipogták, csak macera, mert nem tud tudtommal akárki sztórnózni egy terméket így fenntartsák ilyen esetben a sort.


Szóval semmi rosszat nem tettél és semmilyen következménye nem lesz ennek senkire sem.


Ha sokat vásárolt az illető akkor lehet fel sem tűnt neki, hogy van egy olyan termék ami nem oda illik.

2022. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
10# Sőt, hazaviszi, megsüti, megeszi és észre sem veszi 🤣
2022. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mondjuk egy 4 tagú család vásárol együtt egy nagyobb hipermarketben, akkor nem is valószínű hogy észreveszik, vagy úgy vannak vele, hogy a családból más valaki rakta a kocsiba a terméket. Az asszony azt hiszi, hogy a férj, a férj azt hiszi hogy az asszony rakta a bevásárló kocsiba.
2022. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!