Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Most hogy sok mindennek...

Most hogy sok mindennek felment az ára, mik a legolcsóbb nasik, édességek, kekszek, csipszek amiket még megvesztek?

Figyelt kérdés
Nekem kedvencem a Créme Brulée krémmel és a karamellával töltött Roshen csokoládé, ami 150 Ft jelenleg. Olcsóbb mint egy mars vagy snickers, bár talán kisebb is.

2022. júl. 1. 23:23
 1/8 anonim válasza:
100%

Keress kisebb üzleteket.Olyat ami "szürkén" szerzi be az élelmiszereket. Van olyan köztük amik kategóriákkal olcsóbban árulják a sós és édes nasikat.


Sorry de ezek az üzletek településenként eltérnek(névben) ezért nem tudok tippeket írni.

2022. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Cukros zsíros kenyér.
2022. júl. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Isti22 ***** válasza:
100%

Szerencsére ezen a téren nem vagyok igényes, beérem a sajátmárkás termékekkel. De a meleg miatt ez most jégkrémet jelent, 600 Ft a literes:


[link]

2022. júl. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Negró
2022. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Mivel nem sűrűn nasizok, így ezen fogyasztási szokásomon nem változtattam. Legfőképp magvakat szoktam enni (mogyoró, tökmag, kesudió), egy fél kilós mogyoró pl. kitart nálam 2-3 hétig, szóval azt az ezrest ennyi időközönként (még) kibírom.
2022. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és milyen mogyoró? földi vagy hagyományos?
2022. júl. 3. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos édességfüggő vagyok, de a Pöttyös Túró Rudit már nem veszem meg 200+ forintért, ami nemrég még maximum 130-150 forint volt. Inkább választom a saját márkás verziókat, azok sem rosszak. Múltkor vettem a Lidlben barbecue és édes chili ízű tortilla chipset, akkor 240 volt és még fiomabb is, mint a Chio, Lays és az adag is nagyobb. Általában a saját márkás chipsek olcsóbbak és nem is rosszak.
2022. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Penny sajátmárkás omlós tejkaramella
2022. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!