Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidlben mi jár ingyen a Lidl...

Lidlben mi jár ingyen a Lidl Plus alkalmazással?

Figyelt kérdés
Pontosan ez hogy van?Miket kaphatok ingyen?

2022. aug. 20. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ingyen semmit, max. valamilyen kedvezményeket.
2022. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ingyen? 20.000 forint után egy szaros zero narancs/kóla Siti üdítőt, vagy egy csoffadt kiflit.

40.000 után egy fánk vagy egy kefir

60.000 után vagy egy hajlakk vagy balzsam vagy sampon

80.000 után müzli vagy kókuszolaj, vagy halrudacska.


Szóval ez ilyen nesze semmi fogd meg jól. (Németországban is éltem, ott sokkal jobb dolgokat adtak ajándékba, és nem is kellett hozzájuk ennyi pénzt költeni)

2022. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ingyen semmi, de vannak kedvezményesen megvehető termékek, meg minden vásárlás után lehet sorsjegyet kaparni. Mondjuk eleinte minden egyes sorsjegy nyert valamit, most már nem. Meg apró ajándékokat lehet kapni a náluk elköltött pénz után,ahogy a 2-es is írta.
2022. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem eddig egyszer egy ajándék fagyit dobott fel, másik alkalommal meg valamien gyerekeknek való mintás vizet. Amúgy meg aki a kicsit nem becsüli....sok olyan bolt van, ahol hiába fizetsz egy valag pénzt egy fánkot se kapsz ajándékba.
2022. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Én múltkor egy ajándék szívószálas üdítőt nyertem, de csak 1000 forint feletti vásárlásnál kaptam meg. Szóval nem nagy dolgokra kell gondolni, még 80 ezres vásárlásnál sem. De én azért használom az appot, mert néha vannak benne jó kedvezmények, meg jó dolog a digitális nyugta is. Végül is nem macerás leolvasni a vonalkódot.
2022. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
4. vagyok mégis mi a francért kellett lepontozni?
2022. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

"Végül is nem macerás leolvasni a vonalkódot."

Hát, azért én meglennék anélkül is, hogy a harmadik kezemben még a telefonomat is fogni kelljen, miközben egyik kézzel a kocsit tuszkolom épp, a másik kezemmel meg már pakolom vissza a kocsiba az árut a pénztárnál... Láttam olyat is, aki ott felejtette a kasszánál a mobilját ennek kapcsán... Mázlija van, hogy én voltam a következő vevő, nem olyan, aki lenyúlta volna a telót, mert a pénztáros se vette észre...

2022. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!