Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Csak a hajdúböszörményi...

Csak a hajdúböszörményi pennyben nincs soha árstop-os tej?

Figyelt kérdés
Hetek óta nincs, még ha bemegyek meló előtt 7 és fél 8 között, akkor sincs. Menjek nyitásra? Vagy tényleg ki se rakják amíg olcsóbban kell adniuk? De ha nincs is, akkor miért adják a többi tejet dupla áron? Hisz így nincs veszteségük, mert nem is adnak el belőle (az árstoposból)... Nem értem, kész vicc. Fejemet merem rátenni, hogy egyik országban sincs ilyen.

2022. szept. 23. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Rájuk kell hívni az operatív árstop törzset.
2022. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Jelentsd fel őket, majd akkor bezárnak és akkor semmi nem lesz.
2022. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
a mi pennynkben azt mondta a pénztáros hogy nyitás után 1-1,5 óráig van, szóval hamar kell jönni. szerintem már nyitás utáni első hullám elhordja 7 előtt
2022. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fél 7-kor nyit a pennynk. Akkor mennyien lehetnek, ha már 7/ negyed 8kor nincs tej?
2022. szept. 23. 14:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha útba esik neked Józsa, gyere át a sparba. 209-ért veszem a tejet, szinte minden napszakban találok. 2,8%-os.

Igaz, nekem mindegy milyen, csak tej legyen, mert csak kávéhoz isszuk szinte, ha az 1,5%-os lenne olcsóbb, azt vennék.

2022. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk falun nyár eleje óta nincs cukor.

Nevetséges, de akárhol járunk mindenhol azt nézzük lehet e kapni.

2022. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Menj oda fél 7-re
2022. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na soha nem hitem volna, hogy 26 évesen sorba kell majd állnom tejért, de eljött ez az idő is. 6:20-ra kimentem, már álltak is előttem (ők cukorért). 5 karton tej volt kirakva, én 4-et, de mindenki más 5 litert vett. Szerintem 6:40-kor már nem is maradt, de cukorból sem sok. Nagyon szomorú egy helyzet.
2022. szept. 27. 07:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az üzletnek az árstoppos tej ráfizetés, ezért érthetö módon nem akarnak többet forgalmazni a megszabott minimumnál.

Másrészt neked NEM a tejért kell sorbanállni, hanem az OLCSÓ tejért, ha neked az a pár forint ennyire fontos, akkor ne reklamálj.

Vagy vásárolj valami nagyobb helyen, ahol több áru van.

Felénk nincs sem a tejböl, sem a cukorból, sem egyébböl hiány

2022. szept. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
én egyszer fél hetes nyitás utáni 10 percben érkeztem, de már szembe jött kifelé velem valaki, egy púposra rakott bevásárlókocsinyi SÖRREL :D nem volt benne más csak a heti akciós sör tálcákkal toronymagasra tömve. gondolom vihette falusi kisboltba. én sem gondoltam hogy ezek lesznek, de ha megérjük majd mesélhetjük később az álmélkodó ifjaknak hogyan kellett huszonévesen otthonmaradnunk kijárási tilalom miatt, meg fogyott el az élesztő pánikvásárlásokból, nyitásra menni alapélelmiszerekért stb.
2022. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!