Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ki vásárol a CBA, Coop, Reál...

Ki vásárol a CBA, Coop, Reál szentháromságban?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem éri meg... Pofátlanul drága, gyenge valaszték, a minőségről meg már nem is beszélve. Mondjuk ide sorolható a Spar is, bár az mondjuk nem igénytelen és sok olyan dolog van ott, ami máshol nincsen. De akkor is a Lidl, esetleg a Penny éri meg legjobban.

2022. okt. 2. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha coopban fornettit
2022. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk falun a helyi coop itallerakatként működik, de a szomszéd faluban az ottani cba is. A bolt harmadát alkohol teszi ki, és a sör gyakran olcsóbb, mint bárhol máshol. Plusz, még szép kártyáról is lehet náluk italt vásárolni.
2022. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Falun, kisvárosban gyakran csak ezek közül lehet választani. Nyugdíjasok szeretnek is oda menni.
2022. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Coopban szoktam időnként, de nem a nagybevásárlást. Spar, Metro a kedvencem. Lidl, Penny semmivel se igényesebb, mint a Coop. Coopban legalább normális márkák vannak.
2022. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
CBA nem is volt nálunk, a Reál csődbement, a Coop valóban egy nagy rakás kaka, drága és nulla a választék is. Sajnos az van a legközelebb, emiatt néha bemegyek, de amúgy kerülöm. Penny, Lidl a legjobb szerintem is, a Spar is mocskos drága lett.
2022. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
"Falun, kisvárosban gyakran csak ezek közül lehet választani. Nyugdíjasok szeretnek is oda menni." Na és mit szeretnek azon, hogy minden dupla annyiba kerül, mint máshol? Mégse olyan kevés az a nyugdíj.
2022. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk csak cba van, coopban évente talán 2x veszek 1-2 dolgot, ahogy a pennyben is, nagy kitérő lenne + fbsz hogy alig lehet benne közlekedni, Reálról meg nen is tudtam hogy még létezik
2022. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha a Príma a CBA-hoz sorolható ( szerintem ugyanaz a cég), én ott szoktam vásárolni, a Corvin plázában. Elég nagy választék van. A zöldségből, gyümölcsből, húsfélékből szokott többször akció lenni, szívesen veszem ott. Ezek általában nem drágábbak, mint a piacon.
2022. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A milliomosok. Meg a tanárok akik oda kaptak utalványt :D
2022. okt. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A prolik
2022. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!