Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért bunkók a kisebb sparokba...

Miért bunkók a kisebb sparokban a pénztárosok? Most épp a Westendben ordibált velem, mert a szalagra raktam a 20%-os kupont és nem a kezébe adtam. Amikor mondom elnézést meg még motyorgott magában. Intersparban kedvesebbek, meg a tescoban is.

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 00:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
#10 na tessék,nagydarab vagy,nem mernek veled kekeckedni.
2022. okt. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#10 ha és Shrek is aranyos,míg fel nem megy benne a pumpa😆
2022. okt. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ő motyorgott magában nem én. Az egyesnek.


Hidd el okot nem adtam neki, de lehet este már ki volt mindene aztán az első dologba belekötött.

2022. okt. 12. 11:17
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

Anyam is pont tegnap panaszkodott ugyanerre.


Egyebkent szanalmas egy hely a spar, adnak 20%osnkupont amit kb semmire nem lehet hasnalni mert mindent "akcioznak" a kupon ideje alatt, vagy eleve nem hasznalhato. Plusz gyorsan felaraznak mindent 10%kal es ennyi.


Adjanak 10%os kupont de akkor tobb termekre.

2022. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 NTBS ***** válasza:
92%
Nem tudom, de menj másik boltba.
2022. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A nagyokban is azok és nemcsak a pénztárosok.
2022. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

Vidéken élek, és itteni Sparban és van pár érdekes pénztáros, pl. rikácsoló 60 éves nő, aki megsértődött azon, hogy a mamám szólt neki, hogy rosszul adta össze a termékeket..


egyébként baromira egyszerű a válasz: nyilván nem fizetik agyon őket, így csak átlagnál hylébbeket tudnak felvenni.

2022. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%
Sparba és Coopba már pont ezért nem is megyek, csak Aldiba. Ha valahova elutazom az országba, és kénytelen vayok Sparba vagy kisebb botlba menni, szinte mindig ezzel tipikus magyar embertípussal találkozom: a frusztrált, világra dühös magyar kisemberrel. Aki azért sem köszön, nevelni akar, pofákat vág stb. Mintha az én hibám lenne, hogy csak ennyire vitte az életben.
2023. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!