Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Biztonságos csomagolásnak...

Biztonságos csomagolásnak tartjátok pékárunak ezeket az átlátszó újrahasználható zsákokat?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom a neylont is a kasszaszalagra tesszük ami ugyanúgy felveszi a szennyeződést de az nem lukacsos. Tudom ennek is nagyon minik a lukai de mégis idegenkedem. A zárt ruhazsákokban meg nem látszik ki kell nyitnia a pénztárosnak azt sem szeretném.


2022. okt. 23. 17:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Ne legy ilyen paranoiás. Bízzcaz immunrendszeredben.

Ha mindent full fertőtlenítve vennel kézbe, leépülne a termeszetes immunreakciód. Életveszelyes lenne.

2022. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Egyértelműen nem.
2022. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, amit nem látsz, az nem zavar?


Pl. hogy előtted hányan tapperolták össze a kiflit, zsömlét....

Miért pont a zacskó a legnagyobb veszélyforrás szerinted?

2022. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Egyszerű a megoldás...Elkészíted a szendvicset utána mikró vagy sütő aztán kész.A hőhatás nagyjából fertőtleníti az ételt.
2022. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

4: de ez már beteges....


Semmit nem kell fertőtleníteni....

Életemben nem hallottam olyat, hogy valaki a péksüteményt, vagy bármit fertőtleníti...


A gyomorsavad elvégzi a "fertőtlenítést", ha lenne mit....

De nincs. Az immunrendszered ezért van.

2022. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Én picit vastagabb, hálós vászonban veszem a pékárut. Az úgy nem nagyon ér hozzá semmihez.

Ez a vékonyka ez nekem necces, de pl apum siman beleteszi

2022. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nekem sem tetszik, hogy így rakjam be a kocsiba, rá a kasszaszalagra stb. Voltam kasszás, ahol a 6 órás műszakban ugyanazzal a nedves, mocskos ronggyal töröltük a szalagot... Kösz, én arra nem rakom rá azt a kaját, amit utána mosás nélkül eszem.
2022. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom, ti a darálthúst is domestosos vízzel átmossátok... :-D :-D :-D
2022. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

5


Oké.De a kérdező aggódik..És ez a művelet talán megnyugtatná..Mondjuk én szinte mindig megmelegítem a szendvicset.Elsősorban azért mert így jobban ízlik nekem.

Viszont tegyük fel közvetlenül az előtt,hogy megvennéd a zsömlét valami fertőző beteg összetapogatja a taknyos,nyálas kezével.Hazaviszed éhes vagy rögtön megeszed.Ekkor elvileg megvan rá az esély,hogy megfertőződjön az ember.Mert a zsömlét megfogod,hozzáér a szád széléhez is.Tehát nem jut minden esetleges kórság a gyomorba.

2022. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

9: elmúltam 58. Még soha nem fertőződtem meg ilyen módon....

Igaz, nem is vagyok hipochonder. :-DDD

2022. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!